Chat 1.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
U sredu ne radis i to ti je to.Bitno je da ne radni dani budu na broju.:haha:
 
Ja stigao sa čupanja pasulja, sad ću da idem da spremam dvorište, to mi je ostalo od jučerašnjeg utovara kukuruza u čardak....
 
Ja bi pre rekao ne radnih.:osmeh:Od viska ne radnih glava ne boli.:haha:Ako sam dobro pratio na casu,to je teorija od @peto1.Meni se svidja,al je moram priznati tesko primenljiva u ovo stresno i zahtevno doba.:ppozdrav:
 
Dobrrojtro radni narode. Ponedeljak 26 septembar nije da je neki poseban dan ali je neradni jel se pripremamo za sutra koje je crveno slovo u kalendaru. :ppozdrav:
 
Jel te Micko dobro izraubovao.

Ja nisam "nista" radio,samo sam vukao,isao oko njive brao rucno ugazene,prebacivao levator,razbacivao u cardaku,isao po pice,odgusivao berac,spanovao lance,popravljao odvaljene stranice,isao po nove daske,popravljao levator,ubacio neko sokocalo od muzike u fergusona i tako jos mnoge sitnice... :osmeh:
A moralo se i do kafane stici,razdeliti 1 pomoci,montaza monitora i slicno ne razunam kuca casti. :ppozdrav:
 
Dobrojtro radni narode, danas utorak crveno slovo u kalendaru znaci neradni dan. A bas mi teko pada, sto se ne radi.:ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh