Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

Nema od toga nista, drzava je vec intervenisala da dinar nebi previse ojacao!
 
ja sam juče bacao ono italijansko-hrvatsko djubre i nisam nesto zadovoljan.neznam da li ga ima i kod vas.ali ako ne volite prasinu onda ga definitivno ne uzimajte.praši i kad se sipa i kad se rasipa.sve je bilo belo.podseća me na fertil sto sam prosle godine bacao.e ali sam primetio da dobro pece po rukama morao sam rukavicama da sipam i svako zrnce sto se po prikolici prosulo preko noći se od rose istopilo.bar sa te strane sam zadovoljan.
inace to adriatica ili kako već je 1400 a linzer 1430 oba su 25kg 15-15-15.a rusko 16-16-16 je 2900 50kg
 
Nemas istog proizvodjaca 3x15 i 3x16. Moje iskustvo kaze da svaki ruski vestak je odlican (tu mislim na 3x16, map). Ako vec imas dilemu onda 3x15 kutina ili 3x16 ruski.
 
Ako jos uvek je SAN na toj ceni od 34 din kg molio bih mog druga Talianu da pod hitno proveri kako stoje sa zalihama Milenijum i da nam doteraju odmah. Dakle Gorane dobio si domaci zadatak!:osmeh::ppozdrav:
 
Već je obavljen domaći,nažalost nema( tj ima neka količina ali je zgrudvana zbog neadekvatnog skladištenja pa mi je direktor rekao da ne uzimam).
Biće ga, a moguće je da će cena biti čak manja nego proletos.Javiću ti.
Još nešto što mi upalo u oči a to je da su pariteti u GE u Jermenovcima na jul i oktobar obračunati u DINARIMA!!!!!!
Prvi put od kad ja radim poljoprivredu da je zaduženje u dinarima a ne u eurima ili robi. Šta oni znaju što mi ne znamo?
 
Nazad
Vrh