Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

Jel to za zaduzenje do jula 2013, ili za kes?
Vidim da je kod Kisha za zaduzenje do jula.
 
Koja je cena NPK djubriva 8:24:16? I jel zna neko gde moze da se nadje u Nisu ili Leskovcu svuda sam trazio, ali nisam nasao?
 
Da li negde u prodaji ima NPK djubrivo 10x30x20 koji proizvodjac i cena otprilike?! Kako se krecu ta djubriva.Gledao sam nesto na netu proizvodi i Azotara Pancevo i Fertil,Eurofertil ima slicne kombinacije...Koje su cene tih djubriva u evrima ako neko zna ili je uzimao?! Isao bih gde mi je bio suncokret a sledece godine ce kukuruz sa 150 kg po k.j ovog djubriva + 150-160 kg ureje pred setvu!
 
Da li negde u prodaji ima NPK djubrivo 10x30x20 koji proizvodjac i cena otprilike?! Kako se krecu ta djubriva.Gledao sam nesto na netu proizvodi i Azotara Pancevo i Fertil,Eurofertil ima slicne kombinacije...Koje su cene tih djubriva u evrima ako neko zna ili je uzimao?! Isao bih gde mi je bio suncokret a sledece godine ce kukuruz sa 150 kg po k.j ovog djubriva + 150-160 kg ureje pred setvu!

Savo, i ja sam mislio da uzmem eurofertilovo 10 30 20 ili 12 35 10, mogli bi zajedno da narucimo, ja sam u sistemu pdv...
 
Ja sam bacao Azohem Subotica 15-15-15 januara i dan danas stoje kamencici po nijvi nerastopljeni, puno je kamenja. Najjeftinije je suboticko djubrivo, ali i najlosije. I nema sanse da se baci ciklonom jer se lepi i zapusava.
 
Nazad
Vrh