Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

Zar je jastreb sa severa još aktivan?
pa vidi jastreb ( ako na istog mislimo) je bio direktor u AGrobanci pa su ga smenili zbog davanja kredita Azohemu ili Azotari svejedno a cuo sam da ima akcije kod njih pa jos i pred.upravnog odbora a boze moj covek je iz te svere pa zar nije poceo svoju karijeru u Su Zorci :)
 
Poslednja izmena:
Ima li Kutina svoju proizvodnju uree ili pakuju rusku kao sto sam cuo iz neproverenih izvora? Ako pakuju rusku da ne kupujem Kutinu i placam skuplje zbog lepseg dzaka.
 
Kutina urea 25/1 1200 din a ruska 2400 din 50/1 to mu dodje isto,tako da uzimam kutinu,ne treba mi radnik za punjenje,mogu sve sam da odradim.
 
nemojte se Vi/svi mi brinuti oko Azotare i Azohema, dobili su sad ogromne pare od opstine za preseljenje objekta koje je bilo na makovoj sedmici mislim oko 600.000 evra a samo da Vas podsetim da je stecajni upravnik nas Joska bacsi tako da ce sve biti uredu nebrinite

Azohemu racuni bili u blokadi 10 meseci bez prekida(252 miliona), pa dobio 60 miliona dinara od ministarstva zivotne sredine....(ministar Dulic), proslo jos dva meseca i evo automatski stecaj.
Tako se trose nasi novci!
 
Jel neko radio analizu Azohemovih djubriva prosle ili ove godine,konkretno 3x15,posto svi osporavaju zbog nize cene a niko konkretno ne izlazi sa cinjenicama...Ako neko ima neku svezu informaciju i saznanje neka iznese da znamo sta da radimo u buduce!Prodavac od koga sam kupio ima papire labaratorijske da je to ta formulacija e sad...Da li ministarstvo uopste kontrolise sta se pakuje i radi super-analize djubriva u jeku sezone?!
 
Pisao sam već da je jesenas rađena analiza azohemove 3x15 i sve je bilo u redu.Za ove nove šarže ne znam.Meni su za to kupljeno jesenas uz otpremnicu dostavili i analizu za tu šaržu.Malo je bilo prašine ali ništa strašno.Čuo sam da je 3x15 koje je sad stiglo mnogo lošije što se granulacije tiče.
 
narode izbegavajte azohem ako mozete, nekada dok je to bio dobar vestak ali danas tuga...
 
prvo da rascistimo,Azotara ( Azohem) po 30 i koji dinar je MESANO djubrivo koje je " cista lutrija" al uglavnom u njihovu korist
KOMPLEKSNO je neka druga prica to izvoze punom parom u okolne zemlje i verujem da nemogu da se igraju a pouzdano znam da velike kolicine svake sedmice idu u izvoz
Ja danas razbacio sto sam neki dan dobio cena 370 evrica kurs na dan preuzimanja plus PDV
 
ja sam san plačao 1540,00 din pa je poskupeo prvo na 1650,00 pa na 1700,00 sada ga trenutno nigde i nema osim u jednoj zadruzi i to samo na ugovor ili finansijsko zaduženje a urea je 2420,00 (cene su date za 50kg )
 
Gde nositi vestacko djubrivo da se uradi analiza, ako sumnjamo u njega? U pss, u enoloske stanice, na fakultet? Kolko kosta analiza otprilike?
 
Nazad
Vrh