Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

Nisam hteo to da kazem,nego sam hteo da stavim akcenat na razliku u zaduzenju,prsle god. je bila jako mala razlika
 
Ajde ako neko zna broj Mirčeta iz Torka(Begejaca) neka pusti na PP.Čuo sam da ima najbolje uslove za kupovinu đubriva.
 
Ma nije on prevarant nego je njega Transpetrol zavrnuo za 500-600 vagona pšenice.Samo da se jave ovi iz Torka pa da čujemo informacije ili da bar daju broj.
 
@Talianu Ne znam dali tebi treba AN. Ja imam u planu kupiti oko 6000 kg. Kod nas vidim da drze cenu na 4000 din 100kg. Mislim da je ista cena i u Jermenovcima. Jel znas negde blize da je jeftinije? Ili ako mozda i tebi treba aj da vidimo mozda ce neko kamionom doterati jeftinije od 4000 din.:ppozdrav:
 
@Talianu Ne znam dali tebi treba AN. Ja imam u planu kupiti oko 6000 kg. Kod nas vidim da drze cenu na 4000 din 100kg. Mislim da je ista cena i u Jermenovcima. Jel znas negde blize da je jeftinije? Ili ako mozda i tebi treba aj da vidimo mozda ce neko kamionom doterati jeftinije od 4000 din.:ppozdrav:
Ima kod race ako mi je Ljubče tačno rekao ruski AN 42 din. Ja ću verovatno uzeti u Azotari san po 31 din ali ako bude na kućnu adresu platim do 33 din. ima još da tražim .
Najbolje na kamion lako je naći za 25 tona kupca samo ako odgovara.I meni treba 5-6 t.
 
Ala vas deru. Kod nas An 35.7din, nisam gledao ko je proizvodjac...
Pa aj sta do ku...a da radimo? Zato sm mislio da vidimo da neko sleperom dotera jeftinije pa nek ovi odavde jedu sami svoja g.....

---------- Poruka napisana u 00:40 ---------- Prethodna poruka je at 00:38 ----------

Ima kod race ako mi je Ljubče tačno rekao ruski AN 42 din. Ja ću verovatno uzeti u Azotari san po 31 din ali ako bude na kućnu adresu platim do 33 din. ima još da tražim .
Najbolje na kamion lako je naći za 25 tona kupca samo ako odgovara.I meni treba 5-6 t.

Pre par dana Ljubko mi je rekao da je AN 40 odkud sad 42 oni nisu pri sebi.
 
Ova cena je kod MK Komerca (agrobrest), verovatno imate MK negde blize od Sombora. Mada u selu nisam bio 2 nedelje al neverujem da je cena otisla za 5-6 dinara gore :sta:
 
Prvi MK haračlija nam je 40 km udaljen.

---------- Poruka napisana u 00:55 ---------- Prethodna poruka je at 00:54 ----------

Ovo je cena za ruski AN
a mađarska urea 50 din
 
Prvi MK haračlija nam je 40 km udaljen

U Ilandzi je Granexport kupio plac i treba da grade otkupnu stanicu. Mislim da su i oni u okviru MK.
Danas sam cuo ali je nepotvrdjeno da menjaju djubrivo za kukuruz koji u razmeni racunaju 19.2din. Ako nekog interesuje dateljnije, moze da se raspita oko prevoza kako bi islo?
 
U Ilandzi je Granexport kupio plac i treba da grade otkupnu stanicu. Mislim da su i oni u okviru MK.
Danas sam cuo ali je nepotvrdjeno da menjaju djubrivo za kukuruz koji u razmeni racunaju 19.2din. Ako nekog interesuje dateljnije, moze da se raspita oko prevoza kako bi islo?
I naše celo selo izlepljeno njihovim reklamama (Graneksport=MK komerc),tečo raspitaj se pa stavi ,ja sam juče zvao one vaše iz Bumbarevog brda ali ništa ne znaju za sada.
 
Nazad
Vrh