Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

U Jarkovcu imate SAN po 31,5 dinara.To vama iz Ilandže i Lokvi uopšte nije daleko.
Ajde Techo raspitaj se za tu razmenu .
 
Urea[linzer]47,00 din,3x16[ruska] 50,00 din.an [ruska]39,00 din za gotovinu danas cuo zovite broj sa te reklame vazi za lokve i okolinu.
 
San 1525 din.
Kan 1420 din.
Urea 2180 din.
Ruski AN 1850 din.
Ovo su cene kod nas u jednoj zadruzi sa kojom ja radim.

Nisam napisao koja zadruga je u pitanju da se ne okarakterise kao reklama.Ako nekog interesuje moze na PP ili ako dozvole ovde da se napise napisacu.
 
Poslednja izmena:
Evo Mili je stavio brojeve.
Gogi666 mi je javio da je kod Mirčeta ruska ureja 4380din/100kg.Za paritete ne znam ali ću zvati sutra.
 
Ima i jeftinije ali necu javno da pisem o tome,samo u nasem selu ima 7 ZZ ili DOO koji rade sa otkupom zitarica,prodajom repromaterjala uopste ugovaranjem proizvodnje.
 
Misli se na 50kg,nije mi jasno sto tako objavljuju cene.
Kod nas SAN je 3150din/100kg,to je najjeftinije.
 
Zasto Dragane ne napises cene bas je interesantno tu gde je zesca konkurencija.Koje su cene Milenijuma kod vas?Hvala ti.Ja mislim da je to i cilj foruma.
 
Postavicu sutra cene Milenijuma,ali mislim da su otprilike kao i ove ili mozda za 10-ak din jace.Inace oni su ove godine napravili BUM ovde pomrsili su konce konkurenciji.
 
Urea[linzer]47,00 din,3x16[ruska] 50,00 din.an [ruska]39,00 din za gotovinu danas cuo zovite broj sa te reklame vazi za lokve i okolinu.
Informacije sa tog broja od čoveka iz Ns
Urea:
Kutina 46 din
ruska 45,5
rumunska 44

An 37,5 neki Italijanski

3x16 ruski 46 din
Cena sa PDV-om i prevozom FCO ispred vaše kuće.Po njegovim rečima cena od pon ide malo gore(verovatno zbog kursa eura)
Ne mora se uzeti ceo kamion ali dobijete robu kad je usput za istovar punog vozila.fiskalni i gotovinski se podrazumeva.
Do sada najbolja ponuda.

Još jedna zadruga izašla sa cenom Urea 45.3+8% pdv 48,92 din.
 
Cene sa prevozom do kuce sledece:
ureja linzer 46 din/kg
ureja fertil 44 din/kg
san pancevo 33din/kg
kan pancevo 30din/kg
npk pancevo 43din/kg

Nisu se mnogo promenile od pre 2 meseca.
 
Pa ta urea je najverovatnije poreklom iz rusije, a pakuje MK kod nas, to sve govori ::lose::. Najbitnije je to u vreći, pa se nesekiraj mnogo.
 
Nazad
Vrh