Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

A sta ako bude neke subvencije posle nove godine?
Ja sam prosle godine kupio ureu u novembru(jer sam razmisljao da ce kasnije sigurno bit skuplje), pa sam posle u februaru mogo da ga kupim za 1,5-2 din jeftinije.
 
a ako ne bude?
u ovom poslu ima 1000 "ako".
a obicno, ono sto se desavalo prosle godine, nema ama bas nikakve veze s onim sto se desava ove ili bilo koje druge godine.
nije se jos rodio taj, koji je SAV repromaterijal ubo po najnizim cenama a svoje proizvode prodao po najvisim.
 
ruska 3x16 , 2000 din/50kg , dal vredi?
tarana je napisao(la):
nije se jos rodio taj, koji je SAV repromaterijal ubo po najnizim cenama a svoje proizvode prodao po najvisim.
Nije se rodio, al ja znam nekoliko likova koji uvek kupe najjeftinije đubrivo, seme, donesu im kući, ma divota, svoje proizvode uvek prodaju za dinar, dva najviše, evro pazare kad je najmanji, polovne mašine uvale po ogromnim cenama, a nove uvek kupe kad su neka sniženja, popusti, :haha: Ma smejurija kad teba da pričaš s njima, smešni su ko crtani film
 
Farmer II je napisao(la):
ruska 3x16 , 2000 din/50kg , dal vredi?
tarana je napisao(la):
nije se jos rodio taj, koji je SAV repromaterijal ubo po najnizim cenama a svoje proizvode prodao po najvisim.
Nije se rodio, al ja znam nekoliko likova koji uvek kupe najjeftinije đubrivo, seme, donesu im kući, ma divota, svoje proizvode uvek prodaju za dinar, dva najviše, evro pazare kad je najmanji, polovne mašine uvale po ogromnim cenama, a nove uvek kupe kad su neka sniženja, popusti, :haha: Ma smejurija kad teba da pričaš s njima, smešni su ko crtani film
E jest da nije adekvatna tema ali si upravu , ima bas takvih likova , ali ne mnogo... :haha: :haha: :haha: :ppozdrav:
 
N P 20 : 20 Kutina 37 rsd/ kg
NPK 15: 15 :15 Fertil 35 rsd/kg
Urea 46% N Kutina 42 rsd/kg
NPK 16:16:16 Rusija 36r sd/kg
NPK 6:12:18 Holandija 38 rsd/kg

:udri:
 
Nazad
Vrh