Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

Kupujte ureu po 38 kod nas u prigrevici je već 43 din.
Ako država ne subvencioniše trgovce biće urea i 50 vrlo brzo
 
Ma neka oni p...še, šta ima da subvencioniše koji moj trgovce, pa oni uzimaju maržu bilo kako... treba nas koji radimo zemlju... ali ni tu ne dobijaju svi... džabe nam je sve... država je pukla...
 
Dr.Gruja je napisao(la):
cika_jova je napisao(la):
e zato ce mo sada mi koji drzimo krave i zarada nam stajnjak da profitiramo :haha:


:nono: :nono: :nono:
Boga mi vas to đubrivo košta već godinama veoma skupo, teško da vam je to bila zarada. :ppozdrav:

I jos kad izvucete iz krave overen fiskalni za subvenciju.... :haha:
 
Kengur je napisao(la):
Ma neka oni p...še, šta ima da subvencioniše koji moj trgovce, pa oni uzimaju maržu bilo kako... treba nas koji radimo zemlju... ali ni tu ne dobijaju svi... džabe nam je sve... država je pukla...

Nije pukla Kengur ni ti ce puknuti dok imaju koga je..ti. :udri:
Jedino od nas paora profitiraju i verovatno zato nas i je.u. Oduvek je tako bilo i plasim se reci da ce tako i dalje biti. Toliko smo mi nemocni da ne mozemo ni mi sami verovati. :sta:
Secate se pre 3 god. u vreme setve psenice 3x15 = 5000 din. a naredne god. cena psenice 8,5-9 din. pukli smo ko zvecka onda. Tako da nista vise nije nemoguce kod ovih bandi.
Ko zna koja ce cena djubriva biti na prolece? Moguce je lako da bude i vise od 5000 din NPK. ::lose::
 
Kengur je napisao(la):
Ja znam da moram bacati pod kukuruz ureu... ako ne ima da zapisavamo svaki kukuruz... vala ce biti jeftinije :haha: :udri:
Nece ni to , treba onda popiti dosta Jelenka ili Lava a onda je i to NEprofitabilno.....
izvinite na off samo sam se nadovezao..... :udri: :udri: :udri:
 
Sad svracao u par apoteka i cena je:
16*16*16 izmedju 40 i 46 din/kg
15*15*15 izmedju 34 i 36 din/kg
I kazu posle NG da ce jos da raste. U jednoj poljoprivrednoj koja je dosta jaka u nasem kraju kazu nemaju cenu. Ovo je luda kuca...
 
Ima li neko iskustva i vredi li kupiti pancevacko NPK 15 15 15 .
Plasim se da nije odgovarajuceg sastava posto se svasta prica.
 
Nazad
Vrh