Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

Svaka cast za cene kod nas van konkurencije,veliki map 60 din 3/16 48 din urea 42 din mali map56 din i sta jos da napisem mi smo nesposobni da organizujemo sebi zivot,al da se hvalimo e tu smo jaki.
 
@miroslav k
Kod nas ima na spisku vestaka, ali nisam pitao da li imaju na stanju. Cena je 48din ako sam dobro zapamtio.

Dobio sam na fb 3 poruke oko uree pa da napisem javno. U pitanju je Kutinska urea pakovana u 25kg dzakove. Moze se kupiti kod nas u 2 firme. AgroDjele (ako tamo idete spomenite me kao preporuku) i AgroBrest aka Kusija.
 
@miroslav k
Kod nas ima na spisku vestaka, ali nisam pitao da li imaju na stanju. Cena je 48din ako sam dobro zapamtio.

Dobio sam na fb 3 poruke oko uree pa da napisem javno. U pitanju je Kutinska urea pakovana u 25kg dzakove. Moze se kupiti kod nas u 2 firme. AgroDjele (ako tamo idete spomenite me kao preporuku) i AgroBrest aka Kusija.

Po kojoj ceni?
 
Sutra mi stize na kucnu adresu MAP 12:52 po ceni od 52.4 din. Prevoz uracunat u cenu. Nigde povoljnije nisam nasao osim u Farm-Commercu po 51.70 ali traze jos 1.9 din po kg za prevoz. Sutra uvece vise detalja o tome gde sam nabavio.

- - - - - - - - - -

Stigao MAP. Juce razbacan na 22 kj. Kupljen od zz Milenijum.
 
Sutra mi stize na kucnu adresu MAP 12:52 po ceni od 52.4 din. Prevoz uracunat u cenu. Nigde povoljnije nisam nasao osim u Farm-Commercu po 51.70 ali traze jos 1.9 din po kg za prevoz. Sutra uvece vise detalja o tome gde sam nabavio.

- - - - - - - - - -

Stigao MAP. Juce razbacan na 22 kj. Kupljen od zz Milenijum.

To mi dodje povoljno naspram prosle godine?! Koliko je bio prosle godine?
 
Ljudi, samo pratite cene, onog trenutka kad vidite da su prestale da padaju, tonajverovatnije znaci da ce poceti da polako skakutaju u nebo....
 
pozdrav da li postoji neko djubrivo koje se zove NIT i ko je proizvodjac i kakvo je to djubrivo.hvala ili je to neki lapsus :)
 
@drobi
Urea Kutina 25kg pakovanje po ceni od 39din/kg.

@sandor
I ja vidim da ce biti jeftinije, ali morao sam resavati. Upravo to sto ce vestacko djubrivo biti jeftinije mi je jako obeshrabrujuce za rast zitarica. Preko bare je katastrofa sa cenom kukuruza.
 
Nazad
Vrh