Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

Upravo sam narucio MAP, pala cena za 2din, sada je 55din....UREA je 41din, je l mislite da ce biti na prolece da pojeftini ili poskupi urea, malo nezahvalno pitanje....ali je kupujete sad ureu ili cete cekati prolece, ili tamo februar kad se baca?
 
Ureu cu kupiti onda kad mi bude trebala, a to je na prolece. I kod mene je 41din. Inace danas mi je stiglo Belorusko 7-20-30 po ceni od 482e+pdv placanje od repe 2014. Prvo mi rekli da nece biti i da moram uzeti fertil 5-16-24, na kraju ipak nekako je stiglo. Malo me samo buni sto to prepakuje Zitomedija Kula. Da je orginal Belorusija ne bih se plasio, ovako sam pomalo skeptican!
 
Има негде да продају калијум нитрат чисто (мислим технички чисто не п.а.) :sta:
 
I AN je isto explozivan, gledao sam na tv-u kako to rade, stave u plasticnu kutiju, ne može im nista detektor za metal i bum......
 
па зато се и додаје калцијум карбонат да "стабилизује" .. не не правим бомбу .. да не терамо тему у офтопик молим одговоре у п.п. :osmeh:
 
Da li je pametno kupiti subotičku 3 x 15 , da li je neko od vas koristio i nosio na analizu ?
Ako je proslogodisnja nije nizasta,znam sta te muci,cena od 28din.Ako je ovogodisnja to je vec nesto drugo.Granulisano u dzakovima od 25kg,moj drugar radio analizu pre mesec dana 8:16:24 i nije bilo mnogo omaske 20%.Ja se iznenadio kad sam video u subotu papir.
Proslogodisnje suboticko koje se prodaje kod nas i okolini po 28din.je katastrofa,prasina i mleveni kamen.Zeznuli se pa sad ispravljaju gresku poslovanja.
 
Sta je bolje ruska NPK 16:16:16 ili Linzer 15:15:15 ?
Sad sam za psenicu uzeo rusku ali mi je malo velika cena 3100 din/50kg a linzerova je 2700 din/50kg pa razmisljam dal da je uzmem za kukuruz ?
 
Nazad
Vrh