Cene teladi

kiriku44 imam ja dve steone junice crnog holštajna umatičene na prodaju.
 
Bio u Rumi na pijaci, kupovao telad. Cijene su oko 450 d0 550 evra po teletu. Najbolja telad su se prodavala po 500-520 evra (mislim na mušku telad). Kupio 6 komada po 508 evra. Prodao 8 bikova nedavno, prosjek 650kg, cijena 4.3KM (2.2 evra).
 
Jutros stigli, imaju nekih 145-150kg. Odlična telad, stvarno je bio veliki izbor u Rumi, birali smo dobra 3 sata. Bice pušteni u štali narednih mjesec dana da se lijepo oporave od stresa i malo naviknu na hranu.
 
prodao zensko tele u prekljuce po 300 din.nikada nije bila veca rezlika izmedju muske i zenske teladi nego sada.a u mesari nema muskog i zenskog mesa????????!!!!!zato i necemo imati krava u buducnosti.lepo je jedan ne tv-u rekao da dogodine mesa nece biti i onaj ko ima pare da kupi a bice skupo
 
Piksi a koja cena je bila muškim,imam ja jedno da prodam sada je staro 2,5 meseca?
 
Ja sam malo pre gledao na STIPS-u da su muski 3.6 e u mom kraju,a zenski 3.2 e,koja je cena kod vas??

- - - - - - - - - -

Ja sam malo pre gledao na STIPS-u da su muski 3.6 e u mom kraju,a zenski 3.2 e,koja je cena kod vas??
 
Nazad
Vrh