Cene junadi i gotovih bikova

Tako je drugar morao na 165 crne, a ovde me popljuvali da to nema sanse. Mi nismo kraj za bikove i uvek imamo kanal cenu.
 
Lekso,proveri,ali mislim da Matijevic za simentalca priznaje samo onog kome u pasosu stoji SIM.svi ostali idu u nizu cenu bez obzira kako izgledaju.al proveri tu informaciju.
 
Au bas su bunar cene. Em nema krava koje bi telile telad za tov, em su cene sramotno niske. Mada sa niskom cenom zitarica i uljarica, racun im nije dtugaciji. Jeste da nema ko da kupuje skupo juneće meso (zato sto smo sirotinja), ali ovo je kriminal. Nisu bolje cene ni zive vage svinja i tovnih pilića.
 
A sta je ljudima nije mi jasno!? Kod mene je jedan sa 40kom. puko proslu turu sa rumunskim teladima, da me neko pogresno ne shvati telad se utovila odlicno nego je cena bila dubioza, i opet je ubacio jebo ga caca, mozda mu treba stajnjak :sta:
 
Ministru nema ko a nema ni svrhe da postavi nezgodna pitanja, lazovcine skolovane!
Gde je turska gde su izvozne kvote, mora da je korona kriva.
Verujem da ministar i precednik misle o seljacimo koliko i o lanjskom snegu
a seljaci su im velikodusno dali potvrdu za njihov rad na nedavnim izborima
tako da od price slaba vajda
 
A sta je ljudima nije mi jasno!? Kod mene je jedan sa 40kom. puko proslu turu sa rumunskim teladima, da me neko pogresno ne shvati telad se utovila odlicno nego je cena bila dubioza, i opet je ubacio jebo ga caca, mozda mu treba stajnjak :sta:
Verovatno ih dao Djurdjevicu pa je morao da uzme telad ,dobio je koliko toliko vecu cenu ali je morao uzeti telad
 
O uvoj nasoj proizvodnji jedino sto je skupo to su teladi...u svemu ostalom racunica je jako tanka ili je nema (bikovi,mleko...)
 
Nazad
Vrh