Cene junadi i gotovih bikova

Slabo se traze bikovi... uvek je zastoj u ovo vreme... sem ako ne idu za izvoz... nasi klanicari placaju maksimum 240dinara i to ful roba. Siptara i Pazaraca nema... zavejalo tamo... krenuce za mesec i po dana... pocetkom marta

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Sad bio natkupac iz Pazara i nudi mi neverovatnih 200 dinara za Simentalce. Kod mene su oko 11 meseci i imaju od oko 510 do 530 kila al kao sad su pazarili negde 14 komada po tih famozniih 200 dinara.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
Jbg ima ljudi koji ne mogu cekati... stislo... daj pare pa bar i jeftinije. Ja ih nebi dao ispod 2.1evra pa ranio ih jos 10meseci. Ali razumem i te ljude sto davaju.

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Jbg ima ljudi koji ne mogu cekati... stislo... daj pare pa bar i jeftinije. Ja ih nebi dao ispod 2.1evra pa ranio ih jos 10meseci. Ali razumem i te ljude sto davaju.

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
Razumem sve ali od kada simentalci idu za dinare.? Sad i oni koriste to sto je bila susa . Pa dokle vise bre?

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
Malo pre mi bio kupac za bikove. Cena 1.8 za simentalce, a 1,6 za holstajne.Pogodio sam da da ih merimo zajedno po 1,75(pare na vagi). To je trenutno najbolje sto kod mene moze. Na drugim mestima sam dobijao 195-210 dinara za simentalce, pritom se pare uglavnov cekaju.
 
slaba cena,a ne cini se da ce biti bolja...ni ovamo ni tu,a i moji dolaze na prodaju,sreca sve su simentalci.

Moje misljenje je da ce u martu, aprilu biti bolje. Samo ja ne mogu da cekam, imao sam neku nesrecu u porodici pa ne mog da stignem da se posvetim svemu. Moram da ih prodam da smanjim malo posao, a i imaju kilazu za prodaju.
 
Znaci posle pada cene svinja dolazi red i na bikove...
Moji ce negde maj-jun biti gotovi

Poslato sa T1 7.0 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh