Cena zemlje? ( kupovina,kredit,prepis )

Odlično.
Bio bih ti zahvalan da mojoj ćerki preporučiš stanare za tri jednoiopsobna stana i jednu garsonjeru.
Novi novcati stanovi. Prvi put izdaje, naravno da sam i njoj rekao moje mišljenje oko ulaganja.
.....................
Sreća pa te ne slusa .
Ovako će svaki mesec da joj kapne soma evra .
 
Ne bi da vam kvarim sneska. 4 stana na dan izdavati je puno radno vreme. Nimalo trivijalan posao.
Mi smo ovde zemljoradnici. Zemlja nam je osnovni resurs za rad. Ne znam nikog u izdavanju ko nije imao problema. Pravna sigurnost kod nas nepostoji. Znam za slucaj gde stanara nisu mogli da izbace.
 
Ne bi da vam kvarim sneska. 4 stana na dan izdavati je puno radno vreme. Nimalo trivijalan posao.
Mi smo ovde zemljoradnici. Zemlja nam je osnovni resurs za rad. Ne znam nikog u izdavanju ko nije imao problema. Pravna sigurnost kod nas nepostoji. Znam za slucaj gde stanara nisu mogli da izbace.
Управо тако,сви мисле издаш стан и пасиван приход милина,тече млеко. :haha: :haha: :haha: А тек локали,одмакнеш 1км од центра,половина празна половина упола цене од оних у центру,и то нс и бг,нпр Рума још тужније. Тако да није трава увек зеленија негде друго. Некад се треба држати оног што радиш и што знаш да радиш.
 
Ne bi da vam kvarim sneska. 4 stana na dan izdavati je puno radno vreme. Nimalo trivijalan posao.
Mi smo ovde zemljoradnici. Zemlja nam je osnovni resurs za rad. Ne znam nikog u izdavanju ko nije imao problema. Pravna sigurnost kod nas nepostoji. Znam za slucaj gde stanara nisu mogli da izbace.
Jbg, uvek je zelenija trava u tuđoj avliji ali samo u oku posmatrača. To sam napisao 1.000 puta.
Napreduju oni koji ne prebrojavaju tuđe i ne brinu tuđe brige. Nego gledaju kako je neko uspeo i uče na tuđim greškama ali traže svoj put.
 
Управо тако,сви мисле издаш стан и пасиван приход милина,тече млеко. :haha: :haha: :haha: А тек локали,одмакнеш 1км од центра,половина празна половина упола цене од оних у центру,и то нс и бг,нпр Рума још тужније. Тако да није трава увек зеленија негде друго. Некад се треба држати оног што радиш и што знаш да радиш.
Da, da najbolje da umesto ta 2 kupim druga 22 da jos vise robijam i da se stresiram zbog nepooljnih vremenskih uslova i onda za 50 godina dodju neki novi komunisti i sve resetuju na fabricka podesavanja.
 
Ајде Славко да ти и ја нешто помогнем у вези издавања одеш у лупус тамо сад су руси лепо понес пиће и бобоњеру и објасниш шта имаш ипак су они сад највећи закуподавци са студентима имаш проблем током лета а рус је стално ту Лупус им је сад центар
 
Da, da najbolje da umesto ta 2 kupim druga 22 da jos vise robijam i da se stresiram zbog nepooljnih vremenskih uslova i onda za 50 godina dodju neki novi komunisti i sve resetuju na fabricka podesavanja.
Tebi niko ne brani da rasprodas sve, zemlju masine i ne stresiras se radi vremenskih prilika i komunista. od toga svega kupis sigurno 3-4 stana i prst u uvo. Al lakse je pricati i tupiti zube nego uraditi.
 
@Boderlica Zato smatram da se treba baviti onim sto znas i u materiji u kojoj si kao sto i sam kazes.

@Dobrinčan Vlado digni kredit i kupi stan (malo su u opadanju cene po NS) i izdaj ako mislis da tu ima love. Ja ti najdobronamernije kazem da si u zabludi. Ja sam za zemlju kad je bila jeftina (5-6k) dizao kredite i kad su se isplatili ostala zemlja pa koliko god da rodi ima nesto. Sad na 10-12k/kj ne pada mi na pamet da kupujem. Ali isto ne planiram da menjam delatnost zbog 1-2-3 lose godine.
 
Постоје агенције са којима направите уговор, и они издају стан место вас и воде бригу о свему. Сад није цена 600е за једнособан али опет боље врабац у руци.
 
Постоје агенције са којима направите уговор, и они издају стан место вас и воде бригу о свему. Сад није цена 600е за једнособан али опет боље врабац у руци.
Tacno tako. Ujak ima apartman na zlatiboru koji je izdao agenciji.Agencija mu placa mesecno dogovorenu cenu koja je tipa 20% manja u odnosu na trzisnu i sve oni organizuju i rade. Desavalo se da nije otisao gore i po 2 godine.
 
Nazad
Vrh