Cena zemlje? ( kupovina,kredit,prepis )

Izuzetak u svemu,izgleda

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Ta parcela izlazi do pola asfaltiranog puta, šta da radim
2aeaa5b587c4a23561c3c2dbe89839e7.jpg


Подсети ме слика на једну моју ситуацију: мом деди општина асфалтирала једну парцелицу, целом дужином, нисам имао појма док нисам сео да разгледам карту:

Capture-311.png



Према нацрту пут пролази поред парцеле, али претпостављам да су мајстори када су асфалтирали пут исти исправили преко парцеле, ко да савија према плану.
Жалио се општини, одували ме, рекли ми да докажем како је парцела асфалтирана, не признају карту РГЗ... Нисам паметан.
Да ли би требало да орем општински друм па нек општина доказује где су међе, и чиме да орем ако би требало, насута јака подлога, одозго дебео асфалт, утабан добро... Море општино, не гази орања! :)
 
Подсети ме слика на једну моју ситуацију: мом деди општина асфалтирала једну парцелицу, целом дужином, нисам имао појма док нисам сео да разгледам карту:

Capture-311.png



Према нацрту пут пролази поред парцеле, али претпостављам да су мајстори када су асфалтирали пут исти исправили преко парцеле, ко да савија према плану.
Жалио се општини, одували ме, рекли ми да докажем како је парцела асфалтирана, не признају карту РГЗ... Нисам паметан.
Да ли би требало да орем општински друм па нек општина доказује где су међе, и чиме да орем ако би требало, насута јака подлога, одозго дебео асфалт, утабан добро... Море општино, не гази орања! :)
Uzmes debeo novcanik i nadjes dobrog iskusnog advokata, i da vidis kako ce da im dokaze da su stavili asfalt kod tebe 😁
 
И онда ће држава да донесе одлуку даје од "државног интереса" да пут иде кроз његово.
 
Evo najnovijeg primera stručnosti i dokaz da kod nas sve može, komšija čija je katastarska 14183 označena crvenom bojom pravi kuću i u objedinjenoj proceduri je zatrazio lokacijske uslove u cilju dobijanja gradjevinske dozvole za istu. Prvo je bio odbijen uz izgovor da preko njegovog placa ide neka ulica, da bi se na kraju ispostavilo da je nekim planom generalne regulacije Šabac, revizija , plan saobracaja , regulacije, nivelacije i gradjevinske linije predvidjena da ide ulica kroz moju katastarsku parcelu broj 14182/1 koja deli tu moju parcelu na dva dela što znači da ću ako nekom ludaku padne na pamet pa to i uradi, izmedju moje kuće( objekat kvadratnog oblika i mojih ekonomskih zgrada na drugom delu parcele morati da prelazim ulicu.............Prema tome ,u zemlji Srbiji nemojte da Vas nista iznenadi jer sve je nažalost moguće....
445351290_7935782419805338_6321941279275327545_n.jpg
 
Poslednja izmena:
Porediš babe i žabe. U Savamali je bila bespravna (nelegalna) gradnja na državnom zemljištu.
Primetio sam da imaš potrebu da kontriraš, nemam problem da mi neko kontrira ali ako ima smisla i sa argumentima. Sve najbolje ti želim.
 
"U Savamali je bila bespravna (nelegalna) gradnja na državnom zemljištu." Stvarno verujes u tu priču?

Ne kontriram nikome, uglavnom pricam sa argumentima.Srdacan pozdrav.
 
"U Savamali je bila bespravna (nelegalna) gradnja na državnom zemljištu." Stvarno verujes u tu priču?

Ne kontriram nikome, uglavnom pricam sa argumentima.Srdacan pozdrav.
Невезано за расправу око Шапца и путева,ти стварно верујеш у причу да су цигани у Савамали били на њиховој земљи и легализовани?
 
Невезано за расправу око Шапца и путева,ти стварно верујеш у причу да су цигани у Савамали били на њиховој земљи и легализовани?
Ja sam slučajno zalutao u Bg i završio u Savamaloj dan-dva pole kobne noći. Vide sam razrušene kuće od cigala, sprat-dva, neke privatne firme, privatne kuće i sve novije gradnje. Nisam video nikakve cigane.
Vođi se žurilo, svi bi iz Savamale na kraju uzgubili sud ali bi se suđenja odužila decenijama.
Činjenica je da recimo pored reke u branjenom području ne sme da postoji ni jedna kuća, splav, restoran, bašta. Kako kod nas, tako i u celom svetu. Sve je nelegalno, na državnoj zemlji. Podobni su dobili neke protiv Ustavne doku wnte na 99 godina.
 
Невезано за расправу око Шапца и путева,ти стварно верујеш у причу да су цигани у Савамали били на њиховој земљи и легализовани?
I to sve je neophodno da se uradi u noci izbora, sa ljudima pod maskama i mehanizacijom firme koja se ne zna niti dan danas?Na kraju Arapin ima pare, isplati te ljude i idemo dalje, tako je tamo gde vlada red i zakon....Podseticu te da je cuvar jedne firme dobio infarkt kada su ga prepali ti ljudi sa maskama, covek je nakon 7 dana umro u bolnici....I nikome nista.....
 
Nazad
Vrh