Cena zemlje? ( kupovina,kredit,prepis )

Kod mene u selu je skoro prodata njiva od 2 ha za 16 000 evra. To je dosada najveca cena, obicno se krece od 5-6 hiljada hektar.

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2
 
Jedno pitanje,covek bi na primer hteo da proda svu zemlju samo meni ima 5-6 parcela razbacanih dali imam neku prednost posto kupujem celo imanje ili mora da nudi sve redom komsije.
 
A da li može neko da kupi bez da vlasnik ponudi komšije? Da li to uopšte može da se tako uknjizi. Pitam jer sumnjam da je pored mene prodato čoveku koji je radi u zakup neko vreme.
 
A da li može neko da kupi bez da vlasnik ponudi komšije? Da li to uopšte može da se tako uknjizi. Pitam jer sumnjam da je pored mene prodato čoveku koji je radi u zakup neko vreme.
Moze. Kupis i nekoliko godina se pravis lud i kazes da radis u zakup, dok komsije shvate proso voz.
 
A može da prodje voz? Nije mi to toliko bitno da uzmem mada je parcela od kuće udaljena maksimalno 5 minuta. Ali ne bih se vukao po sudu da oborim taj ugovor, neka mu je sa srećom ako je kupio.
 
A može da prodje voz? Nije mi to toliko bitno da uzmem mada je parcela od kuće udaljena maksimalno 5 minuta. Ali ne bih se vukao po sudu da oborim taj ugovor, neka mu je sa srećom ako je kupio.
Pitam, jer kad smo mi kupovali vlasnik je morao da obavesti komšije pisanim putem. Drugačije nije moglo.
Izvinjavam se, nisam kliknuo edit već otvorio novu poruku jer sam na tel. Neka obrisu prethodnu.
 
Trenutno prevodim zemlju i niko nista netrazi, verovatno nije svud isto, kako koja opstina.
 
Nazad
Vrh