Cena zemlje? ( kupovina,kredit,prepis )

Pojedine banke odobravaju kredite za desetak dana, ako je klijent kreditno sposoban.
 
Meni su bili spremni za 24h da odobre. Nismo se samo dogovorili oko kamate, jer nisam pristao da zarade 10% godisnje a potpuno su bez rizika. NLB Banka.
 
Ovi moji dizu kredit u Komercijalnoj,kreditno su sposobni hipoteke imaju 3 puta vise od onog sto kupuju,i ceka se vec skoro tri meseca.
 
Ma i ja sam im rekao,cim toliko traje da od tog nema nista,ali bar da banka da bilo kakav odgovor,ovako drze i mene i njih u ne izvesnosti....
Problem je sto u banci ne znaju sta rade,oni su od njih svakih par dana trazili nesto od dokumentacije,pa onda ode radnik koji radi kredit na odmor,pa onda promene radnika,pa praznici i tako vec tri meseca.
 
Danas čujem da se kod nas dvojica teraju za jednu parcelu od 9 i 1/2 lanaca. Zadnja ponudjena je 80.000 jevrića. Inače, jedan je iz našeg mesta, a drugi nam iz susednog.
 
Baca
Auu pa to izadje preko 8000 po lancu to je jeka cena za vas atar,nisam cuo da je neko skoro toliko nudio a kamoli prodao po toj ceni!!
 
Pozdrav. Po koliko ide jutro zemlje koje izlazi na asfaltni put izmedju Vrbasa i Feketica?
od 6000e pa na vise ali sada je nesto stala trgovina ima dosta ponude ali neke vece trgovine nije bilo u poslednje vreme.Jedino Pejinu,Ergelasevu ili Budimskome da se obratis oni u tom potezu imaju dosta zemlje pa mozda i kupe!
 
B92:

[h=1]Na obali Morave ar za 60 EUR[/h]IZVOR: TANJUGČačak -- Da zemlja ima sve nižu cenu svedoči i primer da se imanje na obali Zapadne Morave, nekoliko kilometara od centra Čačka u Atenici može kupiti za 60 evra po aru.







191276225254f19418c4a0b001130906_orig.jpg

Foto: Tanjug
"Posedujemo nešto više od 20 ari plodne zemlje. Parcela je na 200 metara od reke, a do nje postoji i put", kaže Milorad Trmčić, vlasnik parcele, za Tanjug.
"Tražimo svega 65 evra po aru, prodali bismo bilo kom ozbiljnom kupcu koji bi platio u gotovini", navodi on.

Kako kaže, reč je o kvalitetnom zemljištu, na kojem je prošle godine bio zasejan krompir.
 
Ovo zavisi od sela do sela, u okolini Kraljeva pored Z Morave u nasem selu traze preko 100 e za ar. Ako ima par domacina koji kupuju, cena ide gore...
 
Ove nedelje sam uspeo kupiti 5 kj zemlje koja se granicila sa mojom parcelom od 4.5 kj. Nisam imao u planu da kupujem zbog nekih drugih planiranih ulaganja ali sad sam morao to bataliti i uci u ovo neplanirano. Cena mi se ucinila da nije tako visoka od 2700 e po kj i plus ukrupnjavanje poseda na trenutnih 9.5 kj. Zemlja nije neka za soju ali zato je odlicna za suncokret i psenicu, mada i kukuruz nikad nije bio los! Pozvani ste na pice svi koji mozete i zelite doci!:ppozdrav:
 
Delimo misljenje, samo sto cu tek na jesen videti dali sam pretplatio ili ne, kad budem video cene nasih proizvoda. U tom delu atara prosle godine nije se moglo kupiti kj za manje od 4000 e.
 
Nazad
Vrh