Cena zemlje? ( kupovina,kredit,prepis )

Kolika je realna cena zemlje u Mladenovcu, npr Velikoj Ivanči?
 
Ako nekog zanima da kupi zemlju u Kumane oko 3.5kj neka mi se javi na pp. Cena...?
 
Pa možda nema ko da kupuje zemlju ili je zemljište nezgodno za obradu koza ili ovca pase pod rucnu i još se doda kamen ispod nogu da se ne skotrlja niz nizbrdicu :osmeh: sto se ide južnije srbija sve praznija sve manje mladog sveta u pojedinim selima ima a ono što je ostalo zašto da kupuju kad mogu da rade i da biraju dobre parcele da rade u zakup za đabe .
 
Zovem juce oglas 3/4 jutra majstor zacenio 6500e. Pitam ja da li je nudio komsijama,koje licno poznajem a rade vise zemlje,kad ce on meni "njima je skupo ali meni toliko treba." Fer izjava ;)
 
y6uju6y4.jpg

A ovo je samo za ozbiljne igrace na trzistu :)
 
Ja sam trenutno u pregovorima za 3 jutra zemlje crnica 2 i 3 klasa za 3000 evra/jutro nema okolo kanala a nisam primetio ovih godina da topi voda.mislim da je povoljno.
@piv975 Da a dali ce dobiti tu arendu svake godine?Obicno je to bez ugovora jer gazda hoce subvencije i gleda da da u zakup po najvecoj mogucoj nabijenoj ceni pa se desava da nece da rade vise a zakup neplate.Trgovati sa zemljom samo ako je povoljno.
Pazario sam ta 3 jutra za 9000 eura crnica je i izlazi na asfaltni put mislim da sam dobro prosao.
 
Pise u tekstu ovako .... већ пола године нуди 15 хектара за свега седам евра по ару, али, како каже, још увек нема купаца.....
Ovo da je istina, ne verujem nikako, evo ja bih prvi kupio po toj ceni, nije bitno gde se zemljiste nalazi, samo da nije u okolini Bora Zajecara itd.
A zasto ne bi ste kupili u okolini bora i zajecara ?
 
Nazad
Vrh