Cena zemlje? ( kupovina,kredit,prepis )

U Crepaji se prodalo krajem Marta 3 kj dobre zemlje za 9800e po kj. (sa pdvom:haha:)
 
@piv975
Naravno i KO treba. Da preciziramo. Naziv KO, broj parcele i broj posedovnog lista (ovo poslednje nije neophodno, ali sluzi kao jos jedan podatak, tj. identifikator predmeta trgovine).:cao:

@DusanA
Opasan PDV kod vas:haha:
 
@piv975 Napisao sam u recenici " ako se ti delovi popišu u Ugovoru što je u obavezi, knjiži se sve zajedno", šta piše u ugovoru to knjižiš, u mom slučaju svi delovi iz jednog lista nepokretnosti su kupljeni zato sam tako mislio, vidi se i u predhodnim porukama, razumemo se.
 
Pozdrav zemljaci, samo da vas upitam. Cjene u vojvodini Zabalj region 10000evra/jutru(prva klasa) jeli puno?
I kako to da je zemlja u Vojvodini 10000evre i sto vise juznije to jeftinije, kako to? Poz
 
Cena je prenabudzena. Da ne ulazim u to kada ce se isplatiti tj za koliko godina.
Ako se bavis poljoprivredom, onda bi trebalo da znas razliku u konfiguraciji izmedju Vojvodine i centralne/juzne/zapadne Srbije, kao i razliku u PH prednosti, prinosima, velicinu parcela, ukrupljenosti i jos mnogo faktora
 
Cena je prenabudzena. Da ne ulazim u to kada ce se isplatiti tj za koliko godina.
Ako se bavis poljoprivredom, onda bi trebalo da znas razliku u konfiguraciji izmedju Vojvodine i centralne/juzne/zapadne Srbije, kao i razliku u PH prednosti, prinosima, velicinu parcela, ukrupljenosti i jos mnogo faktora
i zaboravio prazna sela nema ko da radi i slabo ima ko da otkupljuje silosa malo ako ih ima mogu da ucenjuju za cenu jer imaju veliku ponudu a sve ovo što si napisao je tacno tako
 
Ne bavim se poljoprivredom, ne zivim u Srbiji trenutno.
Misliio sam da kupim 1-2 jutra za nedaj boze. Stavio bi to u arendu.
(A vidim ako bi stan uzeo da bi dobijo vise svaki mesec)
 
Ne bavim se poljoprivredom, ne zivim u Srbiji trenutno.
Misliio sam da kupim 1-2 jutra za nedaj boze. Stavio bi to u arendu.
(A vidim ako bi stan uzeo da bi dobijo vise svaki mesec)

U Žablju ako platiš 10.000 EUR/kj a možeš dobiti arendu 250 EUR/kj to se ne isplati. Inače, tamo je sada cena 7.000 EUR/kj do 8.000 EUR/kj za prvu klasu u zavisnosti od lokacije
 
Ja sam trenutno u pregovorima za 3 jutra zemlje crnica 2 i 3 klasa za 3000 evra/jutro nema okolo kanala a nisam primetio ovih godina da topi voda.mislim da je povoljno.
@piv975 Da a dali ce dobiti tu arendu svake godine?Obicno je to bez ugovora jer gazda hoce subvencije i gleda da da u zakup po najvecoj mogucoj nabijenoj ceni pa se desava da nece da rade vise a zakup neplate.Trgovati sa zemljom samo ako je povoljno.
 
pazareno 4 ha od toga 3,4 ha obradivo po 2500e za hektar.Ostalo po tj o,6 ha za 900evra.Ovo o,6 je stari voćnjak i lako ću ga riješiti,sve u svemu džabe sam je dobio jer je radim već 15 god bez rente.
 
Svaka cast na kupovini! Odlicno si prosao. Vocnjak se lako izvadi, i pretvori u oranicu. Zapravo, ti si ukupno dao 9400e za 4ha a to je 23,5e ar sto je bas povoljno :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh