Cena višnje u vašem kraju

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas u Smederevu na zelenoj pijaci prodavali su na tezgama kilo višanja bez peteljke 100 din sitnija i 120 din marela. Na veće količine su nudili oko 80 dinara. Mala je ponuda pa je i cena veća.
 
Evo jedan oglas sa neta, cenim da se ne računa kao reklama jer je u interesu nama proizvođačima, pozovite, pitajte...ja nemam šta da nudim pa mi glupo da zovem čisto eto.

POTREBNE SU VELIKE KOLICINE NESTICENE I STICENE VISNJE,MOLIMO SVE KOJI IMAJU VISNJU DA SE JAVE NA TELEFON 063/87-62-133 RADI DOGOVORA OKO CENE I KOLICINE I TRANSPORTA.
 
Kod nas je otkup poceo,vec drugi dan,branje je 20 din,a cena visnje se zna od jutros,45-50din.Visnje slabo ima,vecina i ne bere.
 
Za neki dan kad bude zvanicno kod nas napisacu vam da pogledate post broj 1006... :haha: :haha: Ali sto spomenu Gorski izgleda da ce morati min 1.6mm...
 
Sutra krecem da berem nema se vise sta cekati, cena 45din to je max sto sam mogao da dobijem za drugu klasu, ima ko placa i 40din. Visnja je sticena i dobro odrzavana ali sa krupnocom ne ispunjava uslove PRVE KLASE 16+mm! Branje kod nas je 12din...

photo0212.jpg
 
Okolina Leskovca od danas 60din, niko nije brao zbog kise. Danas nova cena 70din.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh