Cena višnje u vašem kraju

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
U Blacu 70 din.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
cena je danas 70 din,jer niko nece da bere i svi cekaju,u barbatovcu kako je neko napisao 100din nije tacno placaju 70.jeka koji otkupljuje za nektar 70 dinara. Cena ce skociti posle vikenda ,ovo je samo stvar dogovora izmedju otkupljivaca. Hladnjaca u kursumliji placa 85 din!!! Sigurne su informacije.


kao sto sam rekao samo je skocila pre vikenda. Ide do 90din 100%
 
U Blacu cena na otkupu 60 din.


Sent from my iPhone using Tapatalk
gde tacno u blacu,mislim na kom otkupu u blacu? jer jtros bilo u Beloljinu 80

- - - - - - - - - -

U Blacu cena na otkupu 60 din.


Sent from my iPhone using Tapatalk
sada sam zvao sve otkupljivace u Blacu i Beloljinu i okolini i svi placaju 80.....a ne 60 din ...izadjite bre sa pravim informacijama a ne rekla kazala......ja sam otvorio ovu temu da bi se informisali i da bi znali kretanje cene posto nama proizvodjacima znaci....zbog ovakvih informacija se trajno iskljucujem iz ovog foruma. Pozdrav i sve najbolje
 
Poslednja izmena:
Ma pokušava se da se skine cena, i to pokušavaju prerađivači u koncentrat (Osečina posebno)
Njima je, kažu, skupo, ne uklapa im se u kalkulaciju.
Oni koji zamrzavaju višnju plaćaju 80 bez problema, ali svima je priliv višnje manji nego što su planirali.
Rod višnje u Srbiji je definitivno podbacio i skoro da nema nikakve šanse da cena generalno padne.
Nravno, ako je neko u poziciji da nekoga ucenjuje, ako taj ko prodaje višnju nema drugu alternativu, sve je moguće.
 
I ja danas počeo. Ja i 6 radnika danas 4t nabrali, nismo losi. Otišlo po 80, krupne štogod. Mada još nisam cuo da je kod nas nekome otišlo u drugu klasu
sutra idemo dalje
 
Jel ima neko tacnu informaciju koja je cena u Merosini i okolini,cuo sam da je skocila!!!!
 
85 din Toplicki kraj. Ide sigurno do 90din,manje hladnjace placaju 90 din vecim proizvodjacima,tako da i ostali moraju da plate 90din.
100 % tacne informacije . nije rekla-kazala 85 je zvanicna cena na otkupnim mestima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh