Cena uslužnog kombajniranja.

Odg: Cena uslužnog kombajniranja

Kod nas 3500 bez artupa, sa tarupom 4000 RSD + prevoz
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

sta smo se ucutali?
eno moj na mene samo sto ne skoci,kad prodjem pored njega,samo mi se smeje!
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

Dr.Grujo, u pravu si, dobro bi nam došlo kad bi par dana kosili... :D
 
Ako mislis da naplatis za soju 200 kg=7000 din za jutro bice da si lud ili ti nesto fali tj neces imati ni za leba da jedes.Kod mene se soja radila od 3500-5000 din po jutru (5755 m2) sa seckom od 4000-5000.Ja sam konkretno radio za 4000 din bez secke i imam racuna da radim po toj ceni.
 
Vrsenje sa kombajnom koji ima tarup.Ako je njiva od 1-3 jutara onda je cena 6000 a ako je 3 i vese jutara cena je 5000 dinara po jutru.A berba u klipu je 5000 po jutru bez obzira na povrsinu.
 
Vrsenje 5000 (sa i bez tarupa)
Branje 5500 ili 6500 (bez i sa prevozom) to su za sada nove cene , posto su porsle godine bile nize za 500-1000 dinara , valjda zbog svih ostalih inputa otisla i cena gore
 
5000 po jutru bilo frtalj jutra ili 100 jutara kako berba u klipu tako i vršaj sa tarupom oboje naravno.
 
200kg soje je od uvek i manje vise imam 2 coveka koji mi vrse zavisno od dela atara uvek po dogovoru,svi toliko placaju a nisam ja najpametniji da idem po selima i pitam 'ocel ko jeftinije,inace smo ove godine dobili za soju popust i u kolicini kg/kj i cenu su racunali 33din/kg za redovnog platisu i stalnu musteriju.
 
Nazad
Vrh