Cena uslužnog kombajniranja.

Odg: Cena uslužnog kombajniranja

@ mityoo

Taj :sta:

Kod njega je kombajn kao apoteka.Nema da se nesto pokvari.Savesno radi, nema zurbe- a sve postigne, sve drzi pod kontrolom.A masinka stara,a radi kao nova.On radi po nekim zadrugarskim cenama,a + mi jos i komsija.Ispomazemo se medjusobno.

:ppozdrav:
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

@MONTOYA

Pa sta, jel trebalo da bude 32.000 za jedno jutro. :sta:
Daj imaj malo obzira.Sada posto mi nemamo kombajn, treba da nas kosta kombajniranje vise nego prinos samo da bi se tvoji kriterujumi ispunili.
Stvarno ne razumem neke pohlepne ljude. Naveo sam da su poslovi isli po toj ceni zato sto su bili uracunati i neki obostrani interesi.
Sta me briga,mozda je covek humanitarac, pa mu nije bitna full cena.Koliko je trazio -toliko je.Nisam pitao za razlog.
Neka vas malo kopka kako moze neko za tako male pare da radi.Inace nije zelenas kao neki ovde koji citaju ove redove.
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

ja sam naplacivao 320 kg zita a kod nas je trenutna cena 12din + pdv
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

Ja sam radio po 4000 din za jutro.Ima kod mene i onih sto su za 3000 din pokosili i prevezli samo da predas u njegovu firmu...
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

Spajki je napisao(la):
Ja sam radio po 4000 din za jutro.Ima kod mene i onih sto su za 3000 din pokosili i prevezli samo da predas u njegovu firmu...
Da,pa sta.Svako ima svoj interes.I moj sogor i njegov brat su pre 3 godine kad su otvorili zadrugu vrli suncokret samo za 10l nafte ali da predas suncokret njima.Sledece godine mislim da je bilo isto,lane su naplacivali 80kg sunc.po jutru.
Uostalom,oduvek se vrlo za 200kg zita po jutru(mislim na kombajniranje psenice).Od '90.tih godina se uvelo tih 10l nafte po jutru koje i dan danas traje,pa sta jos treba?? :udri: Mislim na ove majstore "juznije" sto naplacivaju tih 12-13 hilj./ha ili sto kaze @mityoo :Tu nema ladne vode ako polomi duple prste i sl.Pa posto su ti dupli prsti?Pa ako uradi na dan 10 etak jutara pa i ako ih polomi pri kraju dana nemoguce da nije nista zaradio.Uostalom,mislim da o "nekoj "zaradi u uslugama u poljoprivredi je malo nezahvalno govoriti.Vremena su druga,teza svi pariteti i pravila su poremecena... ::lose::
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

Ja sam samo hteo da kažem da za 3000 nemožeš raditi na zaradu, a ako nema zarade onda bolje da mašina stoji nego da se haba.... A dupli prst može polomiti bez obzira u kakvom je stanju kombajn.... Eno čovek u mom mestu lane kupio Claas dominator 4-5 godina star, i tako je zapao da su mu isčupali zadnji most dok su ga izvukli, a kombajn je baš bio pic-pic.... I još je pitanje dali je šasija kombajna ostala neoštećena od silnog kidanja.....

Uostalom svako zna svoje, ja sam još pre 3 nedelje rekao da ja bez 4500din/kj ne palim kombajn, pa kako kome milije......
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

E,mislim da sam za to slepanje cuo.E sad da li za to u Adi ili se tako nesto isto desilo i u N.Milosevu,nisam siguran. :cao:
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

Svaka cast tvojim sogorima,poznajem ih i razumem takav nacin rada.Tih 10 lit nafte su valda samo jos kod vas ostali nigde vise. Jel si ti mozda radio za 200 kg zita? :sta:

Ocekujem komentar od KRoberta :haha: :haha:
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

Spajki je napisao(la):
Svaka cast tvojim sogorima,poznajem ih i razumem takav nacin rada.Tih 10 lit nafte su valda samo jos kod vas ostali nigde vise. Jel si ti mozda radio za 200 kg zita? :sta:

Ocekujem komentar od KRoberta :haha: :haha:
:haha: ja cu biti brzi.Ne,ja nemam kombajn,smo kazem posto se vrlo godinama.Prebacis zita koliko treba na kombajnera i to je to.Mada,eto razlicito je svuda....
Kish R. je na fejs!
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

Kengur je napisao(la):
@MONTOYA

Pa sta, jel trebalo da bude 32.000 za jedno jutro. :sta:
Daj imaj malo obzira.Sada posto mi nemamo kombajn, treba da nas kosta kombajniranje vise nego prinos samo da bi se tvoji kriterujumi ispunili.
Stvarno ne razumem neke pohlepne ljude. Naveo sam da su poslovi isli po toj ceni zato sto su bili uracunati i neki obostrani interesi.
Sta me briga,mozda je covek humanitarac, pa mu nije bitna full cena.Koliko je trazio -toliko je.Nisam pitao za razlog.
Neka vas malo kopka kako moze neko za tako male pare da radi.Inace nije zelenas kao neki ovde koji citaju ove redove.
Budi bog s nama
može on tebi i džaba da radi i da ako treba doplati mene se to ne tiče,
moja je konstatacija da tu nema zarade,to nema veze sa pohlepom već sa opstankom domaćinstva
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

vrebalovi su usrali stvar...odigrali su maximalno pederski....k'o da mi ostali ne treba da zivimo od kombajniranja....mada osisaju oni ljude kad im iznesu na ime,mislite da ne?
al vranjevcanima(jedan jako zajeban deo n.beceja) je bolje zub iscupati nego dinar iz novcanika.tako da kad su culi da je dzabe...al' posto je i sirce slatko kad je dzabe....
@farmer bob
a i tebi su glavasi radili dok sogori nisu pustili za dzabe...sad nemogu da te se otresu!
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

KishRobert je napisao(la):
vrebalovi su usrali stvar...odigrali su maximalno pederski....k'o da mi ostali ne treba da zivimo od kombajniranja....mada osisaju oni ljude kad im iznesu na ime,mislite da ne?
al vranjevcanima(jedan jako zajeban deo n.beceja) je bolje zub iscupati nego dinar iz novcanika.tako da kad su culi da je dzabe...al' posto je i sirce slatko kad je dzabe....
@farmer bob
a i tebi su glavasi radili dok sogori nisu pustili za dzabe...sad nemogu da te se otresu!
To vec nema veze,ODUVEK u zemlji Srbiji vazi ono pravilo "Sa svojima samo jesti i piti,jer drugacije rod ne moze biti!!!"
ALI posto je Novi Becej posebna sredina Vojvodine (citaj sveta) mozda tamo i mozes raditi sa svojima :haha: :haha: :haha:
jos ako to odrzis vise godina :haha: :haha: :ppozdrav:
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

Pozdrav
da cujem koliko je kod vas kosidba kukuruza:haha:
Kod nas od ove godine 5500,-
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

Meni se nudi po 3500 bez prevoza a 4000 sa prevozom.
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

Sa tarupom.Claas dominator.
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

To je strasno jeftina cena!
Jbg covek se mozda nada na masu!
Ali tako Dominatora nece skoro otplatiti! :haha:
Prevoz kod nas vec godinama 1000,-
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

To je stvarno jeftino. Ovde je cena ~ 5000 din/kj, bez prevoza, bez tarupa
 
Nazad
Vrh