Cena tovljenika na tržištu

Kod mene nema niko tovljenike.Matijecix je uvek najeftiniji a sutra ima novi cenovnik.
Inace farmska roba neke klanice placaju 155-160 plus pdv
 
Koja klanica toliko placa. Manite se prica rekla kazala. Sad sam zvao 10 klanica nema nigde vise od 145-150 plus pdv. Kod marijevica je 135 plus pdv.
A na berzi kazu da su 180 plus pdv za sledecu nedelju.

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja utovario juce u mitros. 190plus pdv. Videcemo koliko ce izaci ali prosek je bio 135kg tako da se ne nadam nekom dobrom radmanu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Maxo reci jednom ta i ta klanica placa toliko. Ne sve trt mrt.

Sve klanice placaju tu cenu za robu sa deltine union mz farme i ove druge hollo itd, sa nekim razmakom 5din gore dole.160 plus pdv neki kazu da ce pasti cena drugi da ce ici gore.
Ja svoje nisam prodao nit cu tek tamo posle prazika, ulaz mi bio na 22 kg pa moram sacekati tu 95 dana tova pa cu onda krenuti lagano da ih izbacujem
 
Matijevic je imao cenu od 145 plus pdv
Marko pa ti imas vrh robu sa mini farme kako to da si mogao im zgrabiti jos koji din vise?Nisi se cenkao? Sa njima se treba cenkati
 
Hollo farma je od mene 3km locirana. Ove cene sto ti pises tovljaci kod mene nemaju ni u snovima.
 
P.s. I jedno 30-40% genetike u selu potice is Holo nazimica. Kao da zivimo u paralelnom univerzumu.
 
Hollo farma je od mene 3km locirana. Ove cene sto ti pises tovljaci kod mene nemaju ni u snovima.
Koji tovljaci? Ako imaju kolicinu i robu sa pomenutih farma ili uvoza nema sanse da imaju manju cenu od 155 plus pdv pa do 160din plus pdv cene su trenutne na danasnji dan.Tako da ako nemaju kolicinu i robu onda nema sta da diskutujemo o ceni. Klanice su te koje prave razlike u cenama izmedju otkupa i ovo drugo.
 
Nazad
Vrh