Cena tovljenika na tržištu

eto tih svinja kod nas samo da matijevic cuje
 
Ja sam juce dao(bas tako dao)dva komada jednom lokalnom klanicaru koji radi na crno,po 120 din/kg a pare kad budu :zli:
 
rasa02 je napisao(la):
Ja sam juce dao(bas tako dao)dva komada jednom lokalnom klanicaru koji radi na crno,po 120 din/kg a pare kad budu :zli:
ti si dobar
Za 100 din kod mene ne moze prodati.

Moram malo u off,
Ima dobre salame kod Matijevica 149 din kg DOMACA DOBRA :haha: :haha: :haha:


Od onih tovljenika sto su kod svabe i ostali go...a stajele na lageru,ne vise od 2 god. :zli: :zli:
 
drzite se teme ili brisu postove bez obrazlozenja ::lose:: ::lose:: ::lose:: ::lose::
A uvoz ce stati nikad...
cena 100,za kvalitet 120, :ppozdrav:
 
vlada1990 je napisao(la):
zoran sef je napisao(la):
Kolko sam se smejao veceras... Moj cale tovio za nas, sve brizljivo zapisivao, al nije racunao do veceras... Uzeo papir i olovku, sabira,cese se po glavi, cuti, i posle pola sata izgovori samo jednu recenicu: Cekaj, jesam li ja lud?...
ajd ispisi nama tu njegovu racunicu? i cifre naravno ::novac::
Moja specijalnost je proizvodnja jagodicastog voca ( maline i kupine), dok se cale bavi uzgojem svinja, pilica i povremeno prasica u malim kolicinama, za nas i za prodaju nesto malo... Inace cale apsolutno sve kupuje posto se uopste ne bavimo ratarstvom. Mene svinjarstvo ne interesuje zato sto svinje ne znaju kad je nedelja i crveno slovo i kad igra Zvezda i reprezentacija. Takodje ih ne zanima kad sam bio na nekoj svadbi i prepio, jer hoce da jedu svaki dan... Cale se bavi uzgojem svinja godinama na moje veliko protivljenje jer bi mi njegova pomoc vise nego dobrodosla u vocarskoj proizvodnji, i vidim da je krajnje nezadovoljan poslednjih meseci... Bilo bi surovo da mu stajem na muku i trazim mu one papire sa kalkulacijim tako da ces i ti ostati uskracen za istu... :ppozdrav:
 
Ljudi, ima li kakvih najava o tome da ce biti neke bolje cene?Ja imam 14 komada, sad imaju oko 80-90kg, trebalo bi za mart da stignu.
 
Nazad
Vrh