Cena tovljenika na tržištu

Ne mogu na ovu cenu kukuruza ostati na dobroj ceni,idu jos dole sigurno,samo da se ne ponovi sranje od pre par godina onda bas nista necemo imati..

Kod mene 105 debeli,poslednji utovar,a kad ce biti sledeci i po kojoj ceni to niko ne zna.

Samo Zaharije njemu se isplati.... ::lose:: ::lose::
Govnari. :zli: :zli:
 
Cena sve gora samo neznam dokle?Trebao je biti utvat u utorak 120 din. odlozeno cetvrtak 118 din danas se nejavlja samo salje poruku (nedelja ) cenu i ne spuminje
 
Pa ovo je covek da poludi kokuruz provereno zakucava na 30 pa vidite sta nam radi ova bagra hoce da nas uniste ,Prosli su most ali ce pasti na cupriji.
 
Kolko sam se smejao veceras... Moj cale tovio za nas, sve brizljivo zapisivao, al nije racunao do veceras... Uzeo papir i olovku, sabira,cese se po glavi, cuti, i posle pola sata izgovori samo jednu recenicu: Cekaj, jesam li ja lud?...
 
zoran sef je napisao(la):
Kolko sam se smejao veceras... Moj cale tovio za nas, sve brizljivo zapisivao, al nije racunao do veceras... Uzeo papir i olovku, sabira,cese se po glavi, cuti, i posle pola sata izgovori samo jednu recenicu: Cekaj, jesam li ja lud?...
ajd ispisi nama tu njegovu racunicu? i cifre naravno ::novac::
 
Cene svud iste i slabo ide prodaja,samo da nebude opet nekog uvoza.Nemci su probali da izvezu debele svinje cesima ovi provalili da su hranjeni modifikovanom hranom i sve im vratili!Prodavali su im za neverovatni 0.80 evra pa vi gledajze. :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh