Cena tovljenika na tržištu

u sve salame ide od 30 do 70% leda
U rostiljsko meso ide 50%
:ppozdrav: :ppozdrav:
 
Kako sad stoji stanje sa cenom svinja,procenat leda ce se verovatno smanjiti posto ce led biti skuplji od mesa :zli:
 
Sad cujem da vekna hleba od 500 grama ide na 55 dinara,znaci kilo hleba kilo svinjskog mesa.Pekarima poskupela struja i nafta,pa dizu cenu.Srecom je nama to pojeftinilo,pa mozemo da oborimo cenu.
Prosvetarima male plate,ucitelj prvog razreda za jedan dan ima 4 casa po 45 minuta i platu 40 000 mesecno,njima su poskupele namirnice (hleb i dr.),mozda da ih seljaci pomognu malo .

Mi kad se pobunimo dodju zandari da nas biju.Ova cena od 100 dinara je u rangu one kad smo blokirali puteve,a sve su sanse da ce jos ici dole.Treba posejati,registrovati traktore (za traktor i prikolicu atest i registracija 25000),nama treba,a njima kao ne trebaju svinje ( al' u qrcu)

Sto rece Bora Corba ,"ko u ovo vreme ostane normalan,taj od pre nije bio pametan"
 
Jebe mi se . 10 tovljenika ide u slaninu kobasice i cvarke i delim prijateljima i neprijateljima po 120 dinara kilo.

Ko jeb... i drzavu i mesara. Na gubitku sam svakako, bar me smatraju za facu a ne za budalu!


Molio bih kolege da se uzdrše od psovki i neprimerenih izjava da ubudeće ne bi bilo brisanja postova.
ZK
 
sorin je napisao(la):
Jebe mi se . 10 tovljenika ide u slaninu kobasice i cvarke i delim prijateljima i neprijateljima po 120 dinara kilo.

Ko jeb... i drzavu i mesara. Na gubitku sam svakako, bar me smatraju za facu a ne za budalu!
Alal vera prijatelju ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
ljudi cuo sam da cena ide gore, ne dajte svinje pa nek kolju kornjace,ili neka uvoze budjavo meso,ja imam 30 komada i ne dam :bravo:
 
Prelaze klasu, na ovoj ceni st, hrane sa 140 -150 din, da kazemo malo zaradi.
Kada se podvuce, neostaje nista. ::lose::
Cuo sam iste price, ovo je sada da se pokupe svinje, sto jeftinije.
 
Kurkela je napisao(la):
Prelaze klasu, na ovoj ceni st, hrane sa 140 -150 din, da kazemo malo zaradi.
Kada se podvuce, neostaje nista. ::lose::
Cuo sam iste price, ovo je sada da se pokupe svinje, sto jeftinije.

Kurkela, cime ih hranis? Pa ja bi za 150 din/kg svakom svinjcetu i crvenu masnu vezao!
Ajde budimo realni!
 
[/quote]

Druze nismo se razumeli, kod nas je cena 110 -115 din.
Napisao sam da je neka zarada sa cenom od bar 140 -150 din, na odnosu na ostalo. :cao:

Kurkela, cime ih hranis? Pa ja bi za 150 din/kg svakom svinjcetu i crvenu masnu vezao!
Ajde budimo realni!
[/quote]
 
MA ne bi meni smetalo ni da su 200 din po kili, al bi nas onda definitivno lincovali po gradovime ::namigivanje::
 
Nazad
Vrh