Cena tovljenika na tržištu

Danas natovareno u komsiluku 16 kom preko 130kg po 115 din , nakupac rece da su malo kvalitetniji bili bi 120 din :udri: :udri: :zli: ( samo malo da su laksi bili bi eksta svinji)
Juce isti nakupac tovario po120 din pare na vagi i samo vice svinje idu dole :zli: :zli:
 
Petar 90 je napisao(la):
Meni stric drzi klanicu i on sam kaze da svinje nikad jeftinije nisu bile ::lose:: ::lose:: ::lose::
pa nebih rekao ja kad sam poceo da se bavim svinjarstvom secam se cene za obicne 60 din a za kvlitetniju robu 80 din a evro je bio negde oko 85 ako me secanje ne vara ostale komponente su bile dosta jeftinije u to vreme opet pogledas isti **greška ni tad nije bilo dobro a ni sad nije
 
none 73 je napisao(la):
Petar 90 je napisao(la):
Meni stric drzi klanicu i on sam kaze da svinje nikad jeftinije nisu bile ::lose:: ::lose:: ::lose::
pa nebih rekao ja kad sam poceo da se bavim svinjarstvom secam se cene za obicne 60 din a za kvlitetniju robu 80 din a evro je bio negde oko 85 ako me secanje ne vara ostale komponente su bile dosta jeftinije u to vreme opet pogledas isti ...... ni tad nije bilo dobro a ni sad nije
Oni verovatno gledaju i cenu mesa po mesarama,i ko zna jos sta,ja samo prenosim meni receno....
A da je jeftino to jeste ::lose:: ::lose:: ::lose:: ::lose:: ::lose:: ::lose::
 
none 73 je napisao(la):
Petar 90 je napisao(la):
Meni stric drzi klanicu i on sam kaze da svinje nikad jeftinije nisu bile ::lose:: ::lose:: ::lose::
pa nebih rekao ja kad sam poceo da se bavim svinjarstvom secam se cene za obicne 60 din a za kvlitetniju robu 80 din a evro je bio negde oko 85 ako me secanje ne vara ostale komponente su bile dosta jeftinije u to vreme opet pogledas isti ...... ni tad nije bilo dobro a ni sad nije
@ none 73
u odnosu na hranu nikad gora cena, to se podrazumeva
 
francuz je napisao(la):
none 73 je napisao(la):
Petar 90 je napisao(la):
Meni stric drzi klanicu i on sam kaze da svinje nikad jeftinije nisu bile ::lose:: ::lose:: ::lose::
pa nebih rekao ja kad sam poceo da se bavim svinjarstvom secam se cene za obicne 60 din a za kvlitetniju robu 80 din a evro je bio negde oko 85 ako me secanje ne vara ostale komponente su bile dosta jeftinije u to vreme opet pogledas isti ...... ni tad nije bilo dobro a ni sad nije
@ none 73
u odnosu na hranu nikad gora cena, to se podrazumeva
Vidis none kako me francuz razume :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Pre par godina,mislim 2005 su svinje bile 40 dinara,tad smo blokirali puteve.Posle su nam dali da prodamo drzavi po 70 dinara,ali sve preko 125 kg prosek sto su merile svinje morali su ,oni koji su uspeli da se uguraju da utovare, da se odreknu u korist ko zna koga.Svinje nisu tovarene par nedelja zbog blokade,a vec bile za prodaju,vecina bila po 150 kg.

Mene ovo naravno nije zakacilo posto ja preko zime ne drzim svinje.
 
Da mi sacekamo da se otopi ovaj sneg i otopli malo pa opety na puteve,bolje sad nego kad cena jos vise padne :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
 
xsale je napisao(la):
Pre par godina,mislim 2005 su svinje bile 40 dinara,tad smo blokirali puteve.Posle su nam dali da prodamo drzavi po 70 dinara,ali sve preko 125 kg prosek sto su merile svinje morali su ,oni koji su uspeli da se uguraju da utovare, da se odreknu u korist ko zna koga.Svinje nisu tovarene par nedelja zbog blokade,a vec bile za prodaju,vecina bila po 150 kg.

Mene ovo naravno nije zakacilo posto ja preko zime ne drzim svinje.
to je bilo 2007.godine,i imalo je debelu političku pozadinu.Organizator protesta da ga sad ne imenujem u dilu sa ministarstvom dobio rusa za svoju zadrugu i priplodne nazimice,a sta ste vi ljudi dobili osim batina od milicije?Taj čovek se ni dan danas nije promenio i još je na čelu vašeg udruženja u Bogatiću.Jasno ti je i kome su otišli svi kilogrami preko 125.kg.
 
BANE IVANOV je napisao(la):
xsale je napisao(la):
Pre par godina,mislim 2005 su svinje bile 40 dinara,tad smo blokirali puteve.Posle su nam dali da prodamo drzavi po 70 dinara,ali sve preko 125 kg prosek sto su merile svinje morali su ,oni koji su uspeli da se uguraju da utovare, da se odreknu u korist ko zna koga.Svinje nisu tovarene par nedelja zbog blokade,a vec bile za prodaju,vecina bila po 150 kg.

Mene ovo naravno nije zakacilo posto ja preko zime ne drzim svinje.
to je bilo 2007.godine,i imalo je debelu političku pozadinu.Organizator protesta da ga sad ne imenujem u dilu sa ministarstvom dobio rusa za svoju zadrugu i priplodne nazimice,a sta ste vi ljudi dobili osim batina od milicije?Taj čovek se ni dan danas nije promenio i još je na čelu vašeg udruženja u Bogatiću.Jasno ti je i kome su otišli svi kilogrami preko 125.kg.
Politika je cudo , ljudi najeba.. smo i Zaharije osnovao stranku i to kao seljacku pa sad ima **greška da nam pomeraju kako hoce , ali se nadam da za njega nigo nece glasati kad dodje vreme jer ja mislim da je to djubre nevidjeno ::jako_besan:: ::jako_besan:: ::jako_besan:: :udri: :udri: :udri:
 
Odosmo u :off_topic:

Ali ste u pravu Zaharije je od samog pocetka opredeljen na stranu nebitno koga,bilo je pitanje vremena kada ce osnovati SELJACKU STRANKU,

Verovatno ce u stranci biti oni kojima se isplati sejati psenicu i prodavati je po 8 din!!!! To je njegova prica kako se Srpskom seljaku isplati samo ako dobro i pametno radi...
:zli: :zli:
Post je spojen: [time]1295858341[/time]
_________________________________________________
Sombor,Stapar,Sever Vojvodine 115 dinarcica,Pre 7 dana su bili 13o... :udri:
 
Nazad
Vrh