Cena tovljenika na tržištu

Lako je tebi kad znaš da sviraš. :haha:
A na toj slavi gde budeš svirao ćeš jesti meso iz Brazila, Moldavije ili Ukrajine? Moja preporuka je da biraš moldavke, nekako im je sočno meso. :cao:
 
francuz je napisao(la):
none 73 je napisao(la):
forumasi od neceg se i mora ziveti koliko god da je cena mi cemo uvek da kukamo nikad necemo biti zadovoljni i uvek nam je malo
E pa ti drzi i idi u minus i kukaj, a ja necu....
Armonikce na rame i od slave do slave, bice za leba i to bez muke :cool:
samo pricas nesto ti neverujem da ces ostaviti proizvodnju svinja :sta: :cao:
 
none 73 je napisao(la):
francuz je napisao(la):
none 73 je napisao(la):
forumasi od neceg se i mora ziveti koliko god da je cena mi cemo uvek da kukamo nikad necemo biti zadovoljni i uvek nam je malo
E pa ti drzi i idi u minus i kukaj, a ja necu....
Armonikce na rame i od slave do slave, bice za leba i to bez muke :cool:
samo pricas nesto ti neverujem da ces ostaviti proizvodnju svinja :sta: :cao:
none 73 je napisao(la):
francuz je napisao(la):
none 73 je napisao(la):
forumasi od neceg se i mora ziveti koliko god da je cena mi cemo uvek da kukamo nikad necemo biti zadovoljni i uvek nam je malo
E pa ti drzi i idi u minus i kukaj, a ja necu....
Armonikce na rame i od slave do slave, bice za leba i to bez muke :cool:
samo pricas nesto ti neverujem da ces ostaviti proizvodnju svinja :sta: :cao:
Pa ovde govorimo o tovljenicima a ne o proizvodnji prasadi.... a i u ostalom otkud tebi to da ja samo pricam, ti me i ne poznajes.... ::lose::
 
crni gruja je napisao(la):
tovljenike samo za sebe .. jebe mi se ....pa nek tove kasapnice neka se pomuce malo dosta za dzabe za mene ce da ima i da pretekne za masu narode me briga okrecem list ko nije za sebe nije ni za drugoga :D :ppozdrav: :cao:
tooo izjava veka kamo srece da se tako ranije uradilo ja cu isto da se drzim toga
 
Ja odavno tovim samo za sebe.....i onda uvek ima i pecenica i slaninica i suvi vrat,tu je i sveze,ima i za kobasicu.,....
 
Eee sad ce neko reci da filozofiram, serem, kenjam, pravim se pametan, ali posle ovih postova, evidentno je da je udruzivanje neophodno.... samo da li je moguce:haha:?
3-4-5 proizvodjaca ==> 1 mesara==>suhomesnati proizvodi==> ociscena prasad itd.
Male kolicine extra kvaliteta :D
 
francuz je napisao(la):
Eee sad ce neko reci da filozofiram, serem, kenjam, pravim se pametan, ali posle ovih postova, evidentno je da je udruzivanje neophodno.... samo da li je moguce:haha:?
3-4-5 proizvodjaca ==> 1 mesara==>suhomesnati proizvodi==> ociscena prasad itd.
Male kolicine extra kvaliteta :D
nema nam druge dosta je zezanja ... moramo se opametiti ::svaka cast:: :nono:
 
Lakse vam je sad da kupite svinju nego da je hranite,a i jeftinije je
facepalm.gif
 
danas utovario 4 kom. po 130 na mesec dana sutra bih trebao da utovarim tri krmace po 100.bruka ::lose::
 
sutra tovarim zadnijh 23 kom po 120 din i nepada mi vise napamet da drzim svinje i onda samo ::samo odmor:: ::samo odmor::
 
Nazad
Vrh