Cena tovljenika na tržištu

15ph9bd.jpg
::000::
 
vlada1990 je napisao(la):
Znamo da si Vlada, 20 godina i da si iz velikog Laola i to je to.... ajde nam se predstavi malo opsirnije u temi, "za nove clanove da se predstave" u "Caffe-u"

Imao si 13 poruka vezanih za svinjarstvo a nista o sebi, lepo je kada forumasi medjusobno znaju kome se obracaju, sta taj radi itd...
:cao: :cao:
 
bojcetic je napisao(la):
vlada1990 je napisao(la):
40 000...ovako da bi ishranio 15 tovljenika treba ti 4500 kg hrane 1000kg hrane me kosta 9000rsd to je 40500rsd ...15 po 110 kg to je 1650 x 130 to je 214500 ....do duse imam moj kukuruz i jecam i zato mi je ishrana jeftinija...
Zanimljivo :cool: Deder ti ubaci u racunicu kukuruz od 20 din/kg, soju od 35din/kg i ostalo, pa ces da vidis koliko te kosta hrana...
Skoro da i jedan i drugi su u pravu. Kad bi prodao kukuruz bio bi 20 dinara, ali proizvodjačka cena je 10 ::namigivanje::.
S obzirom na rad ipak je 140 samo pokrivanje troškova, bez neke ozbiljne zarade.
 
aca74 je napisao(la):
bojcetic je napisao(la):
vlada1990 je napisao(la):
40 000...ovako da bi ishranio 15 tovljenika treba ti 4500 kg hrane 1000kg hrane me kosta 9000rsd to je 40500rsd ...15 po 110 kg to je 1650 x 130 to je 214500 ....do duse imam moj kukuruz i jecam i zato mi je ishrana jeftinija...
Zanimljivo :cool: Deder ti ubaci u racunicu kukuruz od 20 din/kg, soju od 35din/kg i ostalo, pa ces da vidis koliko te kosta hrana...
Skoro da i jedan i drugi su u pravu. Kad bi prodao kukuruz bio bi 20 dinara, ali proizvodjačka cena je 10 ::namigivanje::.
S obzirom na rad ipak je 140 samo pokrivanje troškova, bez neke ozbiljne zarade.

Ali ja necu da se pokrivam, hocu da zaradim!
Onaj sedi u fotelji i ne doplacuje iz dzepa kao mi za hranu, nije amortizovao objekat, zabole ga za to...
 
crni gruja je napisao(la):
kod mene cujem juce placaju 120 za kvalitet e na ovu cenu pokrivas troskove i dajes da drugi zaradi .. bole ga kur..c nista nije radio a zaradio .. :haha: :haha: ::lose::
Kod mene trenutno 110 din.Jos malo pa ce uzimati dabe.
 
Ovo nema nigde!!!Realno spram cena rat.proizvoda,koncentrata,premiksa,itd...cena zive vage tovljenika trebalo bi da bude oko 170-190 din po kilogramu...Ali verujte mi ljudi bice na prolece pomama za mesom i cena mora da skoci!
 
savato je napisao(la):
Ovo nema nigde!!!Realno spram cena rat.proizvoda,koncentrata,premiksa,itd...cena zive vage tovljenika trebalo bi da bude oko 170-190 din po kilogramu...Ali verujte mi ljudi bice na prolece pomama za mesom i cena mora da skoci!
[

/quote] I ja bi voleo da bude,ali ovde kod nas se nikada nezna,moze cena cak i da padne :udri:
 
Nazad
Vrh