Cena tovljenika na tržištu

Ugovoreno za petak, lokalni mesar, 150 din.

Послато са GT-I9195 уз помоћ Тапатока
 
Pa sto nam nisi malo izneo podataka kad je bila potraznja pa da i mi ostali steknemo utisak pa da se borimo za cenu. Cemu oda i komentari na ovu temu....cilj je pomoci ljudima na forumu informacijama.
Moj kraj je mrtav sa potraznjom. Ponudio sam 50 kom i od dcojice svi mrtvi ladni. Imao 2 kom il 40-50 ista cena. Da sam imao informaciju kad je bila ta potraznja ja bih ponudio i ranije. Sad su na granici klase a cena zakovala na 150 din i ni din vise.

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока
 
Pa sto nam nisi malo izneo podataka kad je bila potraznja pa da i mi ostali steknemo utisak pa da se borimo za cenu. Cemu oda i komentari na ovu temu....cilj je pomoci ljudima na forumu informacijama.
Moj kraj je mrtav sa potraznjom. Ponudio sam 50 kom i od dcojice svi mrtvi ladni. Imao 2 kom il 40-50 ista cena. Da sam imao informaciju kad je bila ta potraznja ja bih ponudio i ranije. Sad su na granici klase a cena zakovala na 150 din i ni din vise.

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока


Pa ja druze ako bih vam izveo neku informaciju niko ne bi me poslusao a uvek sam imao dobre informacije iz prve ruke.Jednom sam rekao nesto ovde svi ste rekli da lupetam bzvz, evo sad sam cutao i uradio sam posao.

A posto ste vi slusali sta je rekao @ZVEZDANI JAHAC on je rekao da ce u mart biti cena 180din, eto vam cene sada.:ppozdrav:
 
Zutokljunac da ti tata kaze... bic na kraju puca... zivi bili pa vidili...

- - - - - - - - - -

Evo jedna od tvojih informacija iz prve ruke... a kad je tata doso ti si popio mleko i zaspo...


BarBu M

10-11-17, 18:27
"Pojma nemam iskreno da ti kazem, nasli su se negde u gradu sad popodne, a ko je iz trlica ne znam jer nije mi stari jos stigao kuci."

 
Zutokljunac da ti tata kaze... bic na kraju puca... zivi bili pa vidili...

- - - - - - - - - -

Evo jedna od tvojih informacija iz prve ruke... a kad je tata doso ti si popio mleko i zaspo...


BarBu M

10-11-17, 18:27
"Pojma nemam iskreno da ti kazem, nasli su se negde u gradu sad popodne, a ko je iz trlica ne znam jer nije mi stari jos stigao kuci."


Cemu toliko mrznje sada kad vidis da nisi u pravu sa prognozom???

Pametnjakovicu jel vidis ti od kada je taj post 10.11.2017, a ti si za cenu jos rekao sredinom februara da ce sada u mart biti 180, pa jer sam te ja vukao za jezik da kazes cenu.:haha:
Jel sam ti ja kriv sto si dao pogresnu prognozu? Izgleda da smo mi mladi iskusniji od tebe, e moj druze treba ti jos dosta toga da naucis.
 
Izgleda da ti ne znas da pises ovde, znam ja to dobro da citam i pisem na 4 jezika, a za ovo tvoje pisanje retko ko zna.

Zbog tebe je ovu grupu napustilo par ljudi koji su dali dobro prognozu oko oscilacije cene na trzistu.
 
Nazad
Vrh