Cena tovljenika na tržištu

Sofija laže ljude...danas sam zvao Big bul.. a cena polako klizi na dole..5 din...
 
Poslednja izmena:
Moji otišli jutros po 150....

Послато са GT-I9195 уз помоћ Тапатока
 
Pa ja ne znam zasto predate robu tim nesigurnim licima koji ne placcaju na vreme ili neki uopste?!
Zar vam je stalo za tih 5-10din vise koje vam ,,daju,, ili bolje dati nekom za neki dinar nize a siguran je sa isplatama.
 
10din x 120kg = 10e/svinja
Kada imas 50 svinja x 10e = 500e ili 2 meseca plata za radnika koji ih cisti i hrani.
 
Dobra je tvoja matematika, ali sta ako ne dobije novac vise? Ili dobije nakon 3meseca, jezem ti ja tih 10 dinara vise kad nisu sigurni.
 
Evo mi drugar kaže da je "Gozba" u Vojki plaćala za 15-20 dana. Sad su mu već više od mesec i po dužni. :sta:
 
Au Barbu pa sunce mu zarko,pa tu pricu smo preveslali pre par strana.
Zar vi veliki uopste ne poznajete sliku nas manjih ili ne zelis da znas za nas?. Nekada mi te zao kad te Jahac Zvezdani napusi a sad ga evo podrzavam.
Zar vi veliki stvarno mislite da su sve ove uredbe i komplet sistem trgovanja napravljen za sve kategorije poljoprivrednika? E pa ako si tako mislio pogresio si. Neko je prinudjen da da onome ko mu je najblizi i sa kime mora iz drugih razloga jer niko nece na kucnu adresu da dodje po svinje. Hajde posalji meni broj telefona trlica ili kome vec dajes svinje pa cu ti preneti sta mi je rekao kad mu ponudim 50 kom fco Subotica. Ima da me otera u krasni k i mene i suboticu i mojih 50 kom i ode kod tebe i plati tebi 10 din bolju cenu na 500kom samo da se ne drka sa 10 tovljaca po 50 kom. Jasno sad? Nasi nakupci ne daju Bifteku jer imaju problema sa naplatom jer nakupci kod nas isplacuju isti dan ali cena eto trenutno 150 i najvise se tovari za Big Trade i Kotlenik preko nekog Milenka.

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока
 
A zasto vi pravite razlike izmedju onog i onog? Umesto lepo svi da se udruzite a vi ste svi tvrdoglavi pa kao ne moze, e pa nek vam oderu kozu onda ako necete da se udurzite.

Kod mene ima par coveka koji tove nebitno sada koliko tove ali se dogovaraju sakupljaju i robu na jednog mesta i naravno da izvucu ok cenu, ili ako im dolaze nakupci odmah iskesiraju im lovu na kantar.

A jedan kao Zvezdani i ti sto misliste o meni zabole me ona stvar sta vi mislite kad me ne poznajete. Ja ne zavisim od vas ni za cenu ni za savete, ali ste vi iskusniji od mene i pametniji pa pustam vas da iznesete vase "iskustvo" oko ishrane,lecenje i oscilacije cene na trzistu. ODOH JA iz ove TEME!
 
A zasto vi pravite razlike izmedju onog i onog? Umesto lepo svi da se udruzite a vi ste svi tvrdoglavi pa kao ne moze, e pa nek vam oderu kozu onda ako necete da se udurzite.

Kod mene ima par coveka koji tove nebitno sada koliko tove ali se dogovaraju sakupljaju i robu na jednog mesta i naravno da izvucu ok cenu, ili ako im dolaze nakupci odmah iskesiraju im lovu na kantar.

A jedan kao Zvezdani i ti sto misliste o meni zabole me ona stvar sta vi mislite kad me ne poznajete. Ja ne zavisim od vas ni za cenu ni za savete, ali ste vi iskusniji od mene i pametniji pa pustam vas da iznesete vase "iskustvo" oko ishrane,lecenje i oscilacije cene na trzistu. ODOH JA iz ove TEME!
Kako ne zavisiš za savete,kada ti trebaju za lečenje,pokupiš od njihl pa posle par postova savetuješ druge

Послато са CUBOT R9 уз помоћ Тапатока
 
HHAHAHAH, od koga sam ja pokupio?Ja sto savetujem druge to je iz moje prakse i ja sam to koristio kod mene i stojim iza toga sto kazem.
A za njihove savete nemam potrebe imam zaposlen dr veterinara koji svaki dan mi obilazi prasade, a izbegavmo da idemo inekcijono zato sto je jaka kolicina samo kroz hranu im dajemo i kroz vodu.
Draxin jedino im dajemo po prijemu imamo te pistolje pa to nam ide jako brzo za dan sve odradimo.Ako hocete da me pitate ili da me kritikujete obratite mi se u PP ovde vise ne:haha::bravo:
 
Nazad
Vrh