Cena tovljenika na tržištu

Pa lepo sam ti reko kad porastes razumeces... a et igrom slucaja znam... treba ti jos dooosta pasulja da pojedes...
 
Nego Marko mi ne rece koji je to premix? Ovi moji ubise se menjajuci premixe a rezultati pojedu sami sebe:ppozdrav:
 
DRUZE JOVANOVICU: ne sirim nikakvu dezinformaciju, upravo mi to skrenuo jedan prijatelj paznju da kad utovarimo da vidimo za prosek da nam ne predje preko 120kg jer ide u drugu klasu, kad smo izmerili na vagi prevazisli smo limit na jednom kamionu sa 2500kg vozac se uhvatio za glavu. Posle par sati zovu me iz klanice kad je roba stigla kod njih da im saljem brojeve racuna kako bi prebacili novac, i usput prica ovi iz kancelarije sa ocem i rekli su mi citiram ih : DA KAD GOD IMAM TOVLJENIKE ZA PRODAJU DA DAJEM NJIMA, A ROBA NAM SE JAKO SVIDJA,otac ih pitao kao da smo malo prevazisli kilazu oni su mi rekli BEZ BRIGE NE IDE OVAKVE SVINJE FARMSKE U DRUGU KLASU, to samo sa otkupa idu koje su sarene.A imao sa razmak da ih izvucem barem jos neki dinar vise po kili, ali posto prvi put saradjujemo sa njima i ovo na je sasvim OK, a za buduce znamo kako cemo.Inace te price da prebacuju pare nakon 3-4dana oni to nije istina,kod mene je bio slucaj da su prebacili u roku od 24 h.Znaci ko mi ne veruje neka zove direktore kod njih tamo u vezi otkupa.pozz

I JOS JEDNO, ti si druze nakupac za njih, seljacima kao mi isplacujes 120din a tebi oni plate 140din.Tako da bolje cuti i sedi u tvoju klupu.
Almex u temerinu sad tovario svinje za matijevica.oni gledaju da nebude prosek veci od 115-118kg da ide za prvu klasu.140sa pdv
 
Almex u temerinu sad tovario svinje za matijevica.oni gledaju da nebude prosek veci od 115-118kg da ide za prvu klasu.140sa pdv

Hoces da ti dokazem fakturom da je sa prosekom od 134-135kg otislo sve za prvu klasu?Moze sve kod njih samo treba da imas i neku vezicu tamo gore veruj mi.
Almex daje njima da istina je a i Delta isto,dnevno kolju izmedju 800-1200kom neki prosek je 1000kom kapacitet dnevni klanice imaju preko 2000+kom.

- - - - - - - - - -

Nu pot să-ți spun totul ...
Ja ne lupam ja pisem... a lupa piz.a po samaru...

A ovo si isao na translate.
Cat ii prietul de carne de porc la tine?Ajde sad da te vidim pa da ti verujem
 
U pa da,kod nas love u mutnom nakupci kad cena skace.Prave se ludi. Dovode u zabludu ljude koji nisu pri informaciji. Cujem juce u stovet-u tovario neki covek drugu klasu prosek 134kg 125din. To da poludis.Reko sam njim da bolje ne tovare dok ne postignu cenu kao sto drugi ovde nude od 150.Ovde ne uzima sto-vet veliku razliku jer imam informaciju nego i sto vet nem informaciju dobru pa daje jeftino klanicama...
Ja moje od kuce 150do sutra a od subote dizem na 160. traze se teski od kuce,i prodao sam u proseku po komad dnevno_Ostali su mi nesto laksi a ti mogu onda da cekaju jos mesec dana da prodam na veliko i cenu od 180 :osmeh:
 
Samo neka traze, dacu mu ja u martu XXXkom ako mi plati 170+.:ppozdrav:

Krenuce voz polako umeju oni da obaraju cenu onda kad se najmanje nadamo.
 
Poslednja izmena:
Trlic 150+
svi traze svinja...

Nista novo oko cene, tu cenu je on placao na velikim farmama tajkuna tu kod tebe u okruzenju jos u januaru 140-150.Samo sa nama sitnicarima se stisnuo sa cenom pa sad kad nema vise odakle da izvlace sa velikih farma sad smo dosli mi na red sitnicari pa sad kao podigao je i on cenu a tu cenu je placao tim velikima od pocetka godine pa do pre neku nedelju dok nisu ispraznili svi farme.
 
Sofija 160 din pare ,,navodno " 10 dana
Ima kome daje 165din trazi svinja...

- - - - - - - - - -

Samo neka traze, dacu mu ja u martu XXXkom ako mi plati 170+.:ppozdrav:

Krenuce voz polako umeju oni da obaraju cenu onda kad se najmanje nadamo.
E moj Maxo ti meni jednom prilikom napisa da si sitan proizvodjac.... sad napisa 900 komada pa brze bolje prepravi... e sad dal je Maxa-BarBu M il obrnuto nek me neko ispravi....
 
Ima kome daje 165din trazi svinja...

- - - - - - - - - -


E moj Maxo ti meni jednom prilikom napisa da si sitan proizvodjac.... sad napisa 900 komada pa brze bolje prepravi... e sad dal je Maxa-BarBu M il obrnuto nek me neko ispravi....
K
a96f440388ad0dfb9f750ec4f54503c8.jpg


Poslato sa HUAWEI LUA-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh