Cena tovljenika na tržištu

Marko posto je taj Sauman? Ja nisam cuo da je neko od mojih drugara imao takve brutalne rezultate, ali koriste Patent i Gebi.
 
ЉУДИ СТАВЉАЈТЕ ЦЕНЕ
Шта се дешава ?
Ђурђевић 135 дин/кг а сад звао Софију каже 160 дин/кг

To ti u fazonu, ako hoces da vidis pare daj ovome koji ima najnizu cenu po 135, a ako hoces da te dugovlace danas za sutra po mesecima a mozda i ne vidis pare na kraju onda daj toj po najvecoj ceni 160 tj. Sofiji. :osmeh:

- - - - - - - - - -

Nači tebi od 2,416666666 kg hrane imaš 1 kg žive vage?Dooobar si ,dooobar ..........

Dobar rezultat, samo sto i prasad su mu bila jako dobra farmska pa su isli ko podmazani.
 
Nije nama nikad bio problem kvalitetno proizvesti ,ali plasman je vecita kost u grlu.
Zato sam na prethodnoj strani i napisao da je pet godina za oporavak vrlo optimisticno predvidjanje.
 
Slazem se sa vama!Nije drzava kriva sto se tice cene, nego klanicari, oni uvezu 2-3 nedelje svaki dan a robu nasu ne uzimaju prodaju na price da ne ide nista bla bla bla, za 2-3nedelje koliko uvoze ovde kod nas se sakupi robe i robe koliko hoces,tovljaci nervozni zele samo da se otarase robe jer svinje kad predju preko 120+kg jede ko ludo, pa onda oni skinu cene za 10-20%.
 
Kad bi svi tovljaci bili kao i ti, gde bi Srbija stigla sto se tice svinjarstva piff mogu samo da zamislim oduvali bi Dance i Nemce.hehe

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Vid sto se tice Marka on je tovljac ipo buvalno u sakom smislu i pogledu, a ne mogu ni neki biti ko on... npr ti mozda jesi kao krupan ali treba taka cetvorica pa da budes ko Marko.... :haha::haha::haha:
A vidi nije ni prase prase, velika je razlika... uzima covek veoma kvalitetne slobodno mogu reci vrhunske prasice ne zali ni nacemu i eto krajnjeg mnogima zavidnog rezultata...
 
vid sto se tice marka on je tovljac ipo buvalno u sakom smislu i pogledu, a ne mogu ni neki biti ko on... Npr ti mozda jesi kao krupan ali treba taka cetvorica pa da budes ko marko.... :haha::haha::haha:
A vidi nije ni prase prase, velika je razlika... Uzima covek veoma kvalitetne slobodno mogu reci vrhunske prasice ne zali ni nacemu i eto krajnjeg mnogima zavidnog rezultata...

ajde sad leba ti,ko pravi razlike izmedju tovljaca malih i velikih?opet si ti poceo da pravis razlike,pre nego sto postavis post ako ga ne razumes procitaj ga par put! Ne vidim sada ko je ovde zavidan???a ti kao jesi tovljac , kad napises za cenu ovde sve neke price rekla kazala, nikad nisi napisao da si ti licno prodao nekome zato bolje cuti i gledaj svoja posla.

A sto se tice Marka, mogu reci slobodno da spada medju 3 TOP sa najboljom robom, a i sto se tice premiksa sa najskupljim hrani a i najboljem.Ja kad sam kupavao robu mogu da kazem slobodno da nije bile neka i priznajem jer nisam mogao naci.
- - - - - - - - - -

Kazes nije drzava kriva? A ko izdaje dozvole za uvoz zivih svinja i kojekakvog mesa?

klanicari su uvozli i bez dozvole tako da ono
 
Poslednja izmena:
ajde sad leba ti,ko pravi razlike izmedju tovljaca malih i velikih?opet si ti poceo da pravis razlike,pre nego sto postavis post ako ga ne razumes procitaj ga par put! Ne vidim sada ko je ovde zavidan???a ti kao jesi tovljac do moga, kad napises za cenu ovde sve neke price rekla kazala, nikad nisi napisao da si ti licno prodao nekome zato bolje cuti i gledaj svoja posla.

- - - - - - - - - -

Vid brate ja se ne puvam ko ti... malo sam stariji od tebe par tvoga tate... vid ti imas 35kg sa krevetom a Marko stena odvaljena 150kg manje vise... crtani je prosi pisanje i spavanje....
to sto ja pisem ko razume shvati... kad porastes shvatices i ti...:haha::haha::haha: opusteno kao kod zubara...
 
ajde sad leba ti,ko pravi razlike izmedju tovljaca malih i velikih?opet si ti poceo da pravis razlike,pre nego sto postavis post ako ga ne razumes procitaj ga par put! Ne vidim sada ko je ovde zavidan???a ti kao jesi tovljac do moga, kad napises za cenu ovde sve neke price rekla kazala, nikad nisi napisao da si ti licno prodao nekome zato bolje cuti i gledaj svoja posla.

- - - - - - - - - -

Vid brate ja se ne puvam ko ti... malo sam stariji od tebe par tvoga tate... vid ti imas 35kg sa krevetom a Marko stena odvaljena 150kg manje vise... crtani je prosi pisanje i spavanje....
to sto ja pisem ko razume shvati... kad porastes shvatices i ti...:haha::haha::haha: opusteno kao kod zubara...


Ko se "puva" ovde ?? Odakle ti znas da`l si stariji od mene ili nisi?IMas neke fore boze sacuvaj::000::
 
Nazad
Vrh