Cena tovljenika na tržištu

Slusamo....koja je to nova cena? Hoce li gore? Ne daj boze gore od ovoga!

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока
 
Drugar sutra tovari 30tak komada ,ne znam cenu,a i on me pitao kako idu po kojoj ceni...
 
Sofija se ne javlja ovim mojima iz sela trebala da utovari pred novu godinu sad im se ne javlja sve ukupno imaju 70 komada.Zvali su trlica nedeljkovica djurdjevica svi puni posle srpske nove godine da se cuju
 
Pa naravno da su puni kad nisu par dana natovarali, a ovi Trlic i ostali naravno da nece da im uzmu kad su ovi dali samo toj Sofiji, prvo ce da uzmu od svojih proizvodjaca pa posle od ovih ostalih.

Cena ce ici u padu.
 
Sofija se ne javlja danima izgleda nikome više, zadnje je tovarila po 160 d, a kolaju razne priče u vezi plaćanja...
 
A zašto se ne javlja ljudima na telefon ( i ja sam je zvao nekoliko puta) jel problem reći nisi moj igrač, od tebe mi ne trebaju svinje imam od svojih ljudi i kraj, nego nas pravi budalama
 
Cujem sad najavili prete padom na 99din za par nedelja, ne znaju sta ce sa svinjama toliko ih ima, velika ponuda potraznja slaba. :haha::haha:
 
Biber se ne zeza, kod nas svi ubacuju u tov, jer imamo dobre prinose zitarica a losu cenu. I sada ljudi kontaju kroz svinje izvuci kukuruz na 20+ dinara.
 
Nazad
Vrh