Cena tovljenika na tržištu

Jel ima neko ko jos tovari umesto BIFTEKA tj. Sofija uzima za njega?Ili ostalima madjari doteraju do klanice svinje i ispadne im 5-10dinara jeftinije nego nasa roba.
 
Ja necu ovde da se pravim "najpametiniji" ali po meni je ne moguce da dostignu svinje sad u decembar 200din, sad je sezona svinjokolja vecina nas smo zaklali svinje, ako je cena u sred leta jedva dostigla 200din sada tesko da dostigne tu cenu.
Ne bih da gresim ali videcete za mesec dana koja ce cena zive vage biti.
 
Poslednja izmena:
Sve je to relativno Mileva...
Cuda se desavaju pa prepricavaju... vid krmacu brez po reci prodas po 160din(neke godne su bile 180din) .... svi kazu svinja ima to stoji al sade se smanjilo
iz uvoza a potraznja je porasla i dobro je da je tako... a za mesec dana eeee to cemo jos viti moze biti a i ne mora...
 
Sada je bolja kupovina nego letos sto je bila. Koja je samo potraznja na sitno za posek. Praznici se blize.
 
Juce natovareno preko nakupca za klanicu Oreovicu cena 170 din

- - - - - - - - - -

Ja necu ovde da se pravim "najpametiniji" ali po meni je ne moguce da dostignu svinje sad u decembar 200din, sad je sezona svinjokolja vecina nas smo zaklali svinje, ako je cena u sred leta jedva dostigla 200din sada tesko da dostigne tu cenu.
Ne bih da gresim ali videcete za mesec dana koja ce cena zive vage biti.

I sta mislis za mesec dana koja ce cena biti?
 
Juce natovareno preko nakupca za klanicu Oreovicu cena 170 din

- - - - - - - - - -



I sta mislis za mesec dana koja ce cena biti?

200din ko moze neka saceka :haha: Ispod 150din ce biti.

Ali nemojte mi reci koliko Sofija placa za Bifte oni su teski sa parama,kazite ljudi koji placaju solarno a ne na odlozeno 30 dana, imam i ja ovde kod mene jednu klanicu koja radi i placa skoro kao ta sofija 175+pdv ali pare nikad ne vidis:sjasi:
 
Nazad
Vrh