Cena tovljenika na tržištu

Kakav je sa plaćanjem Biftek. Juče sam sa njima razgovarao nude za moje bliže 150+pdv i pare 30 dana. Tako je kad ti njih zoveš.

Ja sam cuo nesto da kazu za 30 dana pare, a oni ustvar od 30 tog dana mozda krecu sa uplatom ima neki koji su se sacekali i 60 dana, je*em ti ja taj posao, boljem dam za 5-10 din manje a pre odmah u roku od 24-48h.
 
Ja sam im tovario ove godine (bez ovog utovara) 7 puta i nikada nije bilo duže od 21-22 dana.(Prošle su plaćali na 7 a predprošle sutra dan).
 
Ja danas prodao dva komada privatno, njih dva 300 kg po 200 din...

Послато са GT-I9195 уз помоћ Тапатока
 
I ja sam isto u zadnjih 5 dana prodavao privatnicima 25kom najlaksiji 160kg a najteziji 190kg po 180din otislo sve.
 
Ovde covek tovari za Biftek, zadnji utovar pre par dana na 155 rsd. Uplata za sedam dana. Kako onda Biftek placa 150 direktno bez posrednika i ceka se 30 dana. Valjda bih trebalo da budu bolji uslovi ako se ide bez posrednika.
 
Moze da bude da si dobro razumeo, ali se opet nesto tu ne uklapa.
Ovaj, kao i svi ostali ne radi na par dinara, a sigurno ne placa svojim novcem, vec klanica pusta uplate na sedam dana.
 
Moze da bude da si dobro razumeo, ali se opet nesto tu ne uklapa.
Ovaj, kao i svi ostali ne radi na par dinara, a sigurno ne placa svojim novcem, vec klanica pusta uplate na sedam dana.
Dobro je bojcetic napisao matematiku, a Biftek nakupcu plaća bolje. Od prilike on radi za PDV i ako nešto zezne. Realna cena je između 155 i 160 + pdv. Ima nakupaca koji su sigurni da će da naplate pa da bi ubili cenu plaćaju odmah svojjm parama a čekaju naplatu i po više od mesec dana ali zato proizvođača ubije ko zeca sa cenom jer mu daje odmah pare. Na nama je da nađemo što bolje da prodami i SIGURNO naplatimo ipak je to trgovina. Ko pare neće da čeka tu obavezno cena ide dole.
 
Skače cena, A barbu reče da će da padne,možda zbog toga što je prodao? :haha:

Mada, cena je pala kod nekih 5-10din.
Nisam prodavao jos, ostalo mi je jos 230 komada to cu za 10-20 dana.:bravo:
Bez brige budi, ja nikad nisam prazan uvek imam robe, kako izbacujem za 20 dana ponovo se ubaci i sve tako u krug.
- - - - - - - - - -

Biftek 175din
Trlic 170din
svi traze svinja nesto ce se desi...

Pa Trlic je i pre 7 dana platio jace malo od 170 din sa pdv-om farmsku robu.
 
Nazad
Vrh