Cena tovljenika na tržištu

Cuo sam da su otezani malo sa placanjem, zasto dajete nekom robu i cekate 30 i kusur dana kada imate neku drugu klanicu koja placa odmah.
Neka klanica iz okoline s kojom smo bili dogovorili utovar na 170din i čekali ih deset dana se javili posle toga i spustili cenu.Toliko o njihovom poslu,a i da smo morali dati po manjoj ceni opet ne bi dali njima zbog takvog odnosa.
 
To nije u redu sa njihove strane,to su neki magarci koji ne znaju da posluju... Kod nas poceo svinjokolj,dosta ljudi me zove,tovljenike ne dam ispod 180din a krmace 160din,a cini mi se da ce otici gore cena...
 
170-180 lokalnim mesarima i ovako po selu sto se trguje to je cena i za vece i za manje tovljenike trenutno!
 
Ja tovarim sutra i u subotu po 160din, 92 komada, jedan deo lokalcu, a ove sto su mi kod rodjaka u objektu na ubu trlicu. Iskreno ja sam zagovorio u utorak po toj ceni, i malo sam se ledno juce kada pocese ljudi da pisu da idu po 170-180din jer kad se uzme digitron i pogleda razlika ne moze covek da ostane ravnodusan. I pomislih sto ne ostavih za sledecu nedelju, kad ono medjutim izgleda da je bolje sto nisam. Ludilo je s ovim cenama svinja...nije ovako u drugim drzavama jedan dan ovako jedan onako a sledece nedelje ko zna...jbg...
 
Nazad
Vrh