Cena tovljenika na tržištu

Interesantno, kolege daju cenu a ne žele da kažu kome su prodali. Ili ne govore istinu ili se plaše da im neko ne pokvari posao. Po istom sistemu i ja sad počinjem tako. Pozdrav za komšije.
 
Interesantno, kolege daju cenu a ne žele da kažu kome su prodali. Ili ne govore istinu ili se plaše da im neko ne pokvari posao. Po istom sistemu i ja sad počinjem tako. Pozdrav za komšije.
Trlic 160din Sofija 170din
Neko dodje ode da se puva proserava i glumi neku velicinu, a stas kad je u stvarnom zivotu sitan i ne bitan...
 
Interesantno, kolege daju cenu a ne žele da kažu kome su prodali. Ili ne govore istinu ili se plaše da im neko ne pokvari posao. Po istom sistemu i ja sad počinjem tako. Pozdrav za komšije.
Prelistaj stranicu i videces da sam napisao cenu jos pre par danA, a ja ne vidim sta vi pisete svaki min jer ulazim preko mob i nisam trenutni kuci da mkgu da citam svaki vas post

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Trlic 160din Sofija 170din
Neko dodje ode da se puva proserava i glumi neku velicinu, a stas kad je u stvarnom zivotu sitan i ne bitan...
Slusaj, ja ne glumim nikog, ja sam to sto jesam, a da sam los domacin da mj kaze neko ko me ne poznaje to ne mogu da prihvatim i nebino da li sam mali proizvodjac ili velik.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
I dalje nisi napisao ko je kupac, ja nisam ti konkurencija, kao i niko ovde. Svinja mi nemamo ni za domace potrebe tako da informacija tipa ko gde i kada nece ti urusiti posao.:ppozdrav:
 
Imam ja tu moje kolege koji čitaju, svakome sam pomogao da proda i istinitu cenu rekao samo gako može se doći do realne cene.
 
Lepo se vidi logo firme trlic na kamionu, tako da nema potrebe da se ovde napucavate. Svi su malo napeti jer se daju informacije koje nemaju veze sa istinom a stigla im je mozda tura. Vidi se da je barbu ozbiljan i opravdano ne moze da cuka u telefon svaki sekund. Veceras utovar po 170 stalnom kupcu.
 
Slusaj, ja ne glumim nikog, ja sam to sto jesam, a da sam los domacin da mj kaze neko ko me ne poznaje to ne mogu da prihvatim i nebino da li sam mali proizvodjac ili velik.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Ima jedna narodska b ne treba traziti sam se javi...
Ne slusam vec cita tako kojesta... vid pa nisi ode sam ti bitan, jbt ceo svet terb da se vrti oko tebe... a kad si vec kod domacina, bice i to kad ti tata prepusti a dok dise ne pise...
 
Ima jedna narodska b ne treba traziti sam se javi...
Ne slusam vec cita tako kojesta... vid pa nisi ode sam ti bitan, jbt ceo svet terb da se vrti oko tebe... a kad si vec kod domacina, bice i to kad ti tata prepusti a dok dise ne pise...

Ajde lepo sad iz pocetka procitaj sam sta si hteo da kazes, jer pises kao da ti masna tastatura. :osmeh:
 
Nazad
Vrh