Cena tovljenika na tržištu

Danas me zove neki covek mislim da je nakupac dal za carnex ili neoplantu tako nesto sam kontao plati 150din a mislim da ima lufta do 160din,ali naravno da nisam hteo da saradjujem sa njim.
 
Danas dao po 160din lokalcu, imam turu opet za 10-15 dana. Ne znam sta ce biti kad bi bar bila opet ista cena...samo da ne ide dole:sjasi:
 
Samo sam hteo reci da su retki "srecni" ljudi u svetu, koji nemaju probleme sve im ide od ruke imaju zdravu i srecnu porodicu, olako dolaze do novca, zdravi su i tako 100 godina zive. Takvima treba zavideti. Ne vredi se nervirati, ja sam se nervirao il iko i sta, nista...

Nego odosmo s teme sta se desava s cenom, imam opet turu za 10 dana. Rodjak juce dao nesto malo 8 komada lokalnom mesaru po 160din. Dal ce ostati bar na 160din?
 
Ne znam sta se desava, znam samo da su od srede popunili kvotu do danas jer su dosta ljudi ostavili nisu hteli da prodaju kad je bio onaj skok cene od par dana i kad su videli da se cena srusi svi su pozvali pa su dali svinje i zato je i cene bila u blagom padu za par dinara.

Sto se tice cene treba da ostane na sadasnji nivo, uvek u ova doba krajem meseca novembra je bila potraznja za svinje i cena je isla gore za 10din sad videcemo kako ce sad biti.
 
Pozdrav svim clanovima, vidim da vas ima i iz Vrsca i okoline... Da li neko zna ima li nekih utovara ovih dana..?
 
Evo pre jedno sat vremena zove me jedna klanica za svinje i posle njega pola sata zove me jos jedan covek
 
Nazad
Vrh