Cena tovljenika na tržištu

Jel tovare neke klanice koliko placaju danas/sutra?

Danas me zove neka klanica kao u fazonu da li imam svinje itd, ja pitam coveka da vidim na cemu je kao kad bi bio utovar a on mi rece kad hoces sto pre :D Ja shvatio da nemaju svinnje za utovar i rekao sam im da mi nisu gotove jos par dana.
 
Dobro ja razumem da su sada slatke muke nas sto tovimo, trenutno, ali bih zamolio da ako hocete da pisete sta je sada aktuelno da tako i pisete, a ne neki covek , neka cena.Kazite lepo koji covek/klanica/ i koja cena. Ako je neko kontaktirao sa ovima sto kupuju neka tako i napisu, proverenu informaciju.
 
Dobro ja razumem da su sada slatke muke nas sto tovimo, trenutno, ali bih zamolio da ako hocete da pisete sta je sada aktuelno da tako i pisete, a ne neki covek , neka cena.Kazite lepo koji covek/klanica/ i koja cena. Ako je neko kontaktirao sa ovima sto kupuju neka tako i napisu, proverenu informaciju.
Trlic mi nesto spomenuo 160din ali nije siguran, sutra ce da potvrdi koja je cena.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ne znam stvarno nisam pricao sa klanicom, ovu informaciju mi je rekao covek sa granice

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Uvoz nije ni prestajao samo je isao u manjem obimu...Mitros stalno uvozi...ujutru tovarim <Jasmini Bigbul> 175din 10 dana novci,tako smo dogovorili...
 
Neke klanice su juce uvozli prvi kamion bilo je pauze nekih 3_5 dana.Cena ce ostati tu gde jeste za sada.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
I danas na Fruskoj Gori tri slepera sa svinjama iz pravca Novog Sada ,registracije nisam poznao cije su....
 
Nazad
Vrh