Cena tovljenika na tržištu

Taj iz carnexa mnogo s..re. Na zapadu su cene polako padale zadnjih mesec dana ali sada krecu gore stidljivo ali ide gore, ma idi 125din to nema nigde da nadje u madjarskoj 153din u nemackoj 160din. Odakle samo takvu cenu izvuku mamu im mangupsku... Samo da nadovezem ako je tacna prica da je mk grupa kupila Neoplantu i prazni farme ne cudi me sto su izasli iz carnexa s tom cenom oni su puni njima netreba, jednostavno probaju dal ce neko da se upeca...
Carnex nekupuje svinje vec dve nedelje i nece kupovati ni sledece nedelje zadnji put je bila cena 150+ pdv. niko iz carnexa nije ponudio ni jednu cenu jer znam da nekupuju jednostavno su mi rekli da im netreba...I znam da im nece trebati svinje do nove godine iz otkupa uopste,provereno.
 
Mislim da se zove Zvonko taj nakupac iz Carnex-a,prvi put pregovaram sa njim,zvao me jutros i dao mi drugu cenu od 140din.Posle sam zvao TRLICA placaju 155din,ali puni su,jako velik broj svinja imaju,ne mou da otkupe koliko imaju ponudu ,i cena ce pasti u narednom periodu

Kako vidim da ti veoma često spominješ Trlića, sad vidim d nudi 155 dinara samo što ne kupuje. Evo ja mogu ponuditi za kilogram tovljenika 1055 dinara, ali ni ja trenutno ne otkupljujem.

Zaobiđite te koji nude cene, a ne kupuju, korisnije je da napišeš po kojoj si ceni prodao. Ovako samo spominješ jednog otkupljivača koji na kraju trenutno ni ne kupuje.
 
Kako vidim da ti veoma često spominješ Trlića, sad vidim d nudi 155 dinara samo što ne kupuje. Evo ja mogu ponuditi za kilogram tovljenika 1055 dinara, ali ni ja trenutno ne otkupljujem.

Zaobiđite te koji nude cene, a ne kupuju, korisnije je da napišeš po kojoj si ceni prodao. Ovako samo spominješ jednog otkupljivača koji na kraju trenutno ni ne kupuje.
Dogovorili smo se sa Trlicem,do petka bice utovar
 
Kako vidim da ti veoma često spominješ Trlića, sad vidim d nudi 155 dinara samo što ne kupuje. Evo ja mogu ponuditi za kilogram tovljenika 1055 dinara, ali ni ja trenutno ne otkupljujem.

Zaobiđite te koji nude cene, a ne kupuju, korisnije je da napišeš po kojoj si ceni prodao. Ovako samo spominješ jednog otkupljivača koji na kraju trenutno ni ne kupuje.
Tovari zzTrlic stalno samo je pitanje gde ,jutros u Bogaticu je punio kamion i cena 155....
 
Kako vidim da ti veoma često spominješ Trlića, sad vidim d nudi 155 dinara samo što ne kupuje. Evo ja mogu ponuditi za kilogram tovljenika 1055 dinara, ali ni ja trenutno ne otkupljujem.

Zaobiđite te koji nude cene, a ne kupuju, korisnije je da napišeš po kojoj si ceni prodao. Ovako samo spominješ jednog otkupljivača koji na kraju trenutno ni ne kupuje.

Ko je rekao da ne kupuje??Rekao sam da je pun za ovu nedelju,a tovare svaki dan po 500kom


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koliko plati Trlic?jel skinuo cenu?Moram da vidim za sledecu nedelju da utvrdimo i za drugu turu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovaj forum treba ugasiti,toliko dezinformacija se plasira da to više nije normalno.
Kada su svinje plaćane 145 din od strane trlića ovde pišu 155.
Danas čujem Trlić plaća 150 ovde se spominje da neki nude 135.
Aman kad će više doći taj Tenis.
 
150 kod mene nakupci placaju ono sto znam. Ali da ce padati nemam informaciju.


Послато са SM-J500FN
 
Ja pitao nakupca iz Ćuprije koji kupuje za velike klaničare. Kaže da je plaćao 130 a da ovih dana ne kupuje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh