Cena tovljenika na tržištu

Dobro si cuo,ne bi ovi vvelili tovljaci sa po 5000 tovvljenila u turnusu dzabe ispraznili farme pre 1dec.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jeste li probali da napravite neki deal sa Trlicem i ekipom, da vam vezu cenu u odnosu na cenu mesa u mesari? Tipa da imate 30% od prodajne cene buta ili tako nekako za cenu zive vage... Ovako ne znate da li ce te prodati po 130 ili po 200din. Ovde mislim na vece tovljace 500+ svinja u turi, jer ovi mali od 40-50kom ne mogu da ucenjuju nikog, pa ni nakupce.
 
Ko ti bio od vozaca veceras

bojane tesko da neko od njih hoce na to da pomisli a kamoli i da pristane. Trlic je jako korektna firma ja sve sto utovim dajem njima al nemogu ni oni da se izbore kad ih njihovi kupci marketi i veletrgovine konstantno ucenjuju sa cenama
 
Cenu na zalost ne uslovljava datum nego stanje racuna tajkuna mesne industrije pa kroje kome kad treba. Nego ima li uvoza? Kako je cena napolju? Ima li racunice uvoziti? Ako nema onda samo ima nade da cena opstane.!To je kalkulacija protekle dve godine...

Послато са SM-J500FN
 
Jeste li probali da napravite neki deal sa Trlicem i ekipom, da vam vezu cenu u odnosu na cenu mesa u mesari? Tipa da imate 30% od prodajne cene buta ili tako nekako za cenu zive vage... Ovako ne znate da li ce te prodati po 130 ili po 200din. Ovde mislim na vece tovljace 500+ svinja u turi, jer ovi mali od 40-50kom ne mogu da ucenjuju nikog, pa ni nakupce.

Naravno da postoji mogucnos placanja po procenti mesnatosti


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh