Cena tovljenika na tržištu

Da nije ovo povod za pad cene? ::samo bes::
NEMA MESTA ZA PANIKU! Carina čini sve da meso koje je zamrznuto 1982. godine ne stigne u Srbiju!
Uprava carina Srbije saopštila je da je danas dobila obaveštenje da je u luku Bar u Crnoj Gori stigao tovar zamrznutog mesa iz 1982. godine i da su preuzete sve mere da ne stigne na tržište Srbije

beta/Informer.rs 17. 11. 2016. 17:47
0

95260_16_f.jpg
informer


Svim carinarnicama je naloženo da preduzmu mere pojačane kontrole, robnog i putničkog prometa sa posebnim akcentom na granične i pogranične prelaze prema Crnoj Gori, Makedoniji, BiH, kao i na administrativnim prelazima prema Kosovu, navodi se u saopštenju.
Na graničnim prelazima prolazak tovara živog ili zamrznutog mesa ionako nije moguć, ukoliko ga ne prati propisana isprava koju izdaje granična veterinarska inspekcija, objašnjava se u saopštenju.
Ukoliko se, pak, radi o pokušaju krijumčarenja, pa tovar bez dokumentacije prelazi preko alternativnih prelaza, potencijalni krijumčari će se suočiti sa mobilnim timovima Odeljenja za suzbijanje krijumčarenja koji sprovode takozvane ''dubinske kontrole''.
Uprava carina je navela da će kao i do sada učiniti sve što je u njenoj moći da se spreči bilo kakav pokušaj ugrožavanja bezbednosti i zdravlja gradjana,
- O postojanju navedenog tovara obavešteni svi carinski službenici, kako oni koji se nalaze na prelazima, tako i specijalni mobilni timovi za suzbijanje krijumčarenja koji će pojačati aktivnosti u dubini teritorije Srbije - navodi se u saopštenju.
 
Nedeljkovic 150din, Biftek 150din, Djurdjevic 160din, Zivko 155din Start Jovanovic 150din....
Danas svi traze svinja juce nudim niko nece i prete se padom na 120din vid sade ja danas dade po 145din i posle par sati zovu traze daju 150din i kazu da idu gore... puuuuu mamu im usranu bem u po.... ja crce par stotina iljada bem im sve po spisku...
 
Ja imam ponudu po 140 rekoh da prodam sto pre da ne ide cena jos dole...moram sutra da zovem trlica da vidim koliko placa on i dal ima mesta.rekao mi goran juce da placaju od 145-150din ne verujem da se situacija menjala kod njih


Sent from my iPhone using Tapatalk

- - - - - - - - - -

kakva je situacija danas sa cenom?zove me danas covek koji otkupljuje za carnex kaze da su pale na 125din,a meni ce "kao platiti 135din" posto su dobra roba...
 
A trlic ne tovari? Imam ponudu od drugog mesara po 137din ne znam sta da radim,samo da ne ode cena jos dole


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
kakva je situacija danas sa cenom?zove me danas covek koji otkupljuje za carnex kaze da su pale na 125din,a meni ce "kao platiti 135din" posto su dobra roba...

Taj iz carnexa mnogo s..re. Na zapadu su cene polako padale zadnjih mesec dana ali sada krecu gore stidljivo ali ide gore, ma idi 125din to nema nigde da nadje u madjarskoj 153din u nemackoj 160din. Odakle samo takvu cenu izvuku mamu im mangupsku... Samo da nadovezem ako je tacna prica da je mk grupa kupila Neoplantu i prazni farme ne cudi me sto su izasli iz carnexa s tom cenom oni su puni njima netreba, jednostavno probaju dal ce neko da se upeca...
 
Poslednja izmena:
Mislim da se zove Zvonko taj nakupac iz Carnex-a,prvi put pregovaram sa njim,zvao me jutros i dao mi drugu cenu od 140din.Posle sam zvao TRLICA placaju 155din,ali puni su,jako velik broj svinja imaju,ne mou da otkupe koliko imaju ponudu ,i cena ce pasti u narednom periodu

- - - - - - - - - -


https://www.youtube.com/watch?v=NuLsUF3GM38
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh