Cena tovljenika na tržištu

Kuka bez obzira da l je iskorenjena il nije.. ako je kod nas obavezna I ne sme se prodati u mesari ako nije zasto to isto ne bi vazilo za njih.. kontas to je zackoljica jer ih oni ne bi vakcinisali I samim tim nema uvoza... treba nam rupa u zakonu da bude da mogu da uvoze ALI :) razmisljajmo.. I samo da vam iznesem realnost nece oni nista preduzeti.. bacena nam je koska ljudi.. policiji.. prosvetarima advokatima nikom nisu popustili ne planiraju ni poljoprivrednicima.. moj predlog ako 20og ne rese kako treba.. za beograd... njivama ako treba.. ljudi to nam je jedini izlaz.. pa vi vidite
 
Naravno da nece drzava nista preduzeti, vec samo kupuju vreme. Ili da se dozvoli tov GMO sacmom ili da se njihovi svinji obelezavaju sa GMO. NE MOZEMO u isti kos sa njima, jer nam je cena kostanja veca, a subvencije manje.
 
Trenutno ne znam ali pre par godina naša sačma se izvozila u paritetu 1:1,4 za GMO sačmu koja je prodavana na domaćem tržištu(setite se briketa iz Brazila i Argentine).Zalažemo se za zdravu hranu a sad ćemo pristati na gmo soju?!I koliko mislite da ćete pojeftiniti tov po komadu sa gmo sojom?Šta dajedu da na 120 din imate zaradu?
 
Kuka bez obzira da l je iskorenjena il nije.. ako je kod nas obavezna I ne sme se prodati u mesari ako nije zasto to isto ne bi vazilo za njih.. kontas to je zackoljica jer ih oni ne bi vakcinisali I samim tim nema uvoza... treba nam rupa u zakonu da bude da mogu da uvoze ALI :) razmisljajmo.. I samo da vam iznesem realnost nece oni nista preduzeti.. bacena nam je koska ljudi.. policiji.. prosvetarima advokatima nikom nisu popustili ne planiraju ni poljoprivrednicima.. moj predlog ako 20og ne rese kako treba.. za beograd... njivama ako treba.. ljudi to nam je jedini izlaz.. pa vi vidite

Rupa u zakonu verovatno da postoji ali da li smo mi u mogucnosti da je primenimo,kad kazem mi mislim na nase(njihove) iz vlade. da moramo istrajati moramo,blokadama najbolje ,bar po meni,malo po nasim mestima na pojedinim lokacijama,ne dugo,jer ne treba sebe blokirati i svoj narod,pa posle nekog veceg grupisanja prebaciti se do bitnijih lokacija,najdalje sto bi mogli stici je auto put,dalje od toga tesko,u BG jedino helikopterom,ali naravno uz pomoc svih poljoprivrednika,jer sad je trenutak da i ratar kaze sustinu problema a ne da sedi i cuti,ja njihove probleme da iznosim necu i ne znam ,jer ne poznajem srz problema,pre neki da n je neko napisao pomenite cenu suncokreta,soje,kukuruza,brate mili sad je trenutak,pridruzite se da nastupimo zajedno,daj coveka ispred ratara,coveka ispred vocara pa kad se digne cela srbija ,mislim da im ne bi bilo lako.

- - - - - - - - - -

Trenutno ne znam ali pre par godina naša sačma se izvozila u paritetu 1:1,4 za GMO sačmu koja je prodavana na domaćem tržištu(setite se briketa iz Brazila i Argentine).Zalažemo se za zdravu hranu a sad ćemo pristati na gmo soju?!I koliko mislite da ćete pojeftiniti tov po komadu sa gmo sojom?Šta dajedu da na 120 din imate zaradu?

Napisao sam da GMO nije spominjana,ako necu svom detetu da dajem necu ni tudjem, na 120 bi imao zaradu da mi das one papirne dzakove od 40 kg iz tvoje firme.:haha:
 
Zadnji dan... I tad ce se opravdati da je nesto produzilo rok... a ovaj debil na tv Happy sto ujutru raspravlja o politici vredja mozak svakog normalnog gradjanina nase zemlje... samo mu se javljaju likovi kojo velicaju sns.. I to pogotovu premijera ae kao presednik I nije toliko na udaru al premijerr :-D a oni rade sta hocee.. ja jos nikog nisam sreo ko je rekao da ce ih opet glasati
 
Nazad
Vrh