Cena tovljenika na tržištu

u lacarku zivko tovari sutra po 180 .pare 7 dana .a kako sam cuo bacinci big bull daju 200 na 35 dana novce , ali big bull bas nije siguran ,uvek produze rok .nedeljkovic isto ima 180 3 dana pare .izgleda da je zabranjem uvoz svinja pa cena ide gore ,ali dokle ....
 
Danas zvali Trlilic placa 180 a seoski otkupljivac koji uvek placa 15-20 din nize od ostalih.. danas placao 175 pare na ruke.. prica se o porastu cene..
 
Koteks zavalio dimljenog Srbina iz Zminjaka,prica se o cifri od oko 1 milion eura.Zao mi coveka,a tek poceo lepo i on da uvozi svinje ::suncanje::
 
I na kraju ce crni da pobeli, od muke. Okolina Sapca 160 din odmah isplata, ova bagra svercerska tovari po 150 din. Cena tovljenika van klase 160-70 kg deset dinara niza od gore navedene.
 
Poslednja izmena:
cena izgleda u padu,uskoro ce krenuti post,,,kad nas ujutru pijaca,a klanice spustile otkup na 150,pare odmah
 
Trlic danas po podne tovario po 185,burazer i ja dali u Loznicu nasem mesaru 20 kom po 200 ,rade se i papiri,ujutro utovar.
 
Pogledajte na STIPS-u cenu tovljenika i nemate razloga za brigu a te se cene rado plasiraju gradskom stanovništvu i onda sledi logično pitanje:Šta ti seljaci stalno nešto kukuju i bune se?
 
jutros dao jednu od 130 kg po 200,a bilo je ovako,devizna penzonerka iz obliznjeg gradica..jel moze u dvaput,moze...jel mozes da mi doteras,moze ...posto cenis, 200 kazem....pa na pijaci 180din.dobro ,po 180,ti dodji za nju kod mene,i pare odma...eee dobro ajde po 200,imam jos 5 za prodaju,a mogu jos i da budu na rani...aj zdravo
 
Nazad
Vrh