Cena tovljenika na tržištu

Mislis li da ce biti nekog pomeranja cene? Meni malo cudno posto sutra skupljaju po par komada na vise mesta.. inac to redje rade..
 
SSP,ko ga izmisli.Vizantija je svojevremeno sa tadasnjom Venecijom,tj EU potpisala slican sporazum,koji se zvao Bula.Otuda i rec bula u nasem narodu,a svi znamo sta ona znaci.Bice na zalost cela poljoprivreda u buli,na celu sa stocarstvom.::jako_besan::::jako_besan::::jako_besan::
 
I pazi ove nass idiote.. liberalizacija trzista a ovi u Eu sazvali sednicu da nam uvedu vize ponovo :-D e jesmo najgori
 
Ma strasno ,ovo je covek da popizdi . Pauziro sam sa tovom jedno vreme i sad se nameracio da napunim objekat sa 20 komada privukla me i cena prasica i cena tovljenika ali neznam sta da radim ?? Sta vi preporucujete ?? Dali da rizikujem jednu turu ? Kad treba da stupi na snagu taj zakon tj sporazum ili sta je vec ,ja sam cuo od n.godine ?
 
Druze mi sad treba da predamo neke i planiramo opet ubaciti 70 komada.. hrana je sad jeftina pa kontamo da se uklapamo i na 170 da predamo.. i jos ako imas reg. Gazdinstvo imas pravo na subvenciju.. tako da stavi na papir i izracunaj.. zimi je cena tovljenika nesto niza pa ti vidi
 
Ugovoren utovar na 190+PDV=205.2din nisam zadovoljan te su svinje jele i skupu hranu, jeftina ih kaci tek mesec dana.
 
Djova.. kod koga predsjes? Janose i mi slicno mislimo al se bojim da ne krenu da stizu svinje koje su hranjene jeftinijom hranom a dosta je ljudi zatvorilo :-(
 
Burazer ujutro tovari 30 kom mesaru iz Loznice po 200din,pare za 2,3 dana.

- - - - - - - - - -

Burazaer ujutro tovari 30 kom mesaru iz Loznice po 200din,pare za 2,3 dana.
 
Nazad
Vrh