Cena tovljenika na tržištu

Kolega odneo 8 kom u klanicu Nedeljkovic, i Rada mu rekao da ce obracunati po 165-170 din zavisi kakav radman bude,pare na cekanju,ali su bar sigurne.
 
Malo pre me zvao gazda iz Sabca,trazi svinja.Ja za sada po ovoj ceni necu da utovaram,iako su presle meru.Rekao mi je da mogu da objavim njegov telefon,pa ko hoce nek zove.Ja ga znam kao izuzetno korektnog i postenog,trgovao sam s njim. 065 8500380 Kuzmanovic p.s.ako neko bude trgovao neka objavi ovde. pozz
 
Danas Ljubisa ciganin u selu coveku nudio 170 din za 60 kom tovljenika,a do skoro je placao 150,izgleda da krece cena.

Danas je taj dao Mosi svinje navodno po 170,ali je izgleda dobio 175,ali da ne prica.115 kg bio prosek,bas dobra roba.Sutra Trlic tovari po 165 nosim ja sutra komsijino jedno.Prosli utovar su imali 50 svinja od 30 vlasnika.
 
Pre meki dan dao na 150 din prosek 110 kg , nisam zadovoljan kako sam prosa, jer je razgovor bio na 170 din jbg to mi je sto mi je do juna nista ne ubacujem prasadima lepa cena sve dajem , nema tova do daljnjeg..
 
U lacarku zivko iz obrenovca platio 175 din. A trlic 165 ,170 kako kome .izgleda da je krenula potraznja za svinjama
 
Nazad
Vrh