Cena tovljenika na tržištu

To znak pitanja ako dobijes pare.
Jer znas mozda koliko tovari Dudas?
I ako imas broj telefona od njega ako mozes da mi das od Dudasa.
 
Nudio sam danas klanici AS i slučajno zateko gazdu. Gazda kaže hoće da plati 120din ali samo ako su ekstra klasa. Sve ostalo ga ne zanima. Više ni prevoz ne nudi, već ako imaš dovezi.
Tovljenike ne možemo da prosipamo ispred skupštine, zato ovu katastrofu niko ne vidi...
 
Redovno pratim temu jer se "rekreativno" bavim svinjama.Nemam puno oko 30 -60 komada se vrti po dvoristu.Zamisao je bila da od toga dotiram platu,pa koliko bude.Vec neko vreme od plate dotiram svinje tako da... ni sam ne znam sta da mislim.Inace imam dogovorenu turu od desetak komada za ponedeljak koliko vidim sada vec po neverovatnoj ceni od 170 dinara.Iskreno ocekujem da me ta cena u ponedeljak nece docekati.Videcemo...
 
Sto mu nisi ponudio po 100din/1kg + tvoj prevoz??? neznam dal bi i to prihvatio. Ovo je ljudi katastrofa....
 
Redovno pratim temu jer se "rekreativno" bavim svinjama.Nemam puno oko 30 -60 komada se vrti po dvoristu.Zamisao je bila da od toga dotiram platu,pa koliko bude.Vec neko vreme od plate dotiram svinje tako da... ni sam ne znam sta da mislim.Inace imam dogovorenu turu od desetak komada za ponedeljak koliko vidim sada vec po neverovatnoj ceni od 170 dinara.Iskreno ocekujem da me ta cena u ponedeljak nece docekati.Videcemo...
Knele,samo nisam razumeo poslednju recenicu, da te ta cena nece docekati u ponedeljak,valda si mislio da ce te docekati. Malo pre mi je javio rodjak da je novi BIG BUL juce utovario pun kamion u Kuzminu po 170 din,pare za 15 dana.
 
Knele,samo nisam razumeo poslednju recenicu, da te ta cena nece docekati u ponedeljak,valda si mislio da ce te docekati. Malo pre mi je javio rodjak da je novi BIG BUL juce utovario pun kamion u Kuzminu po 170 din,pare za 15 dana.

Hteo sam reci strahujem da me nece docekati,da ce biti manja.
 
Sada sam se cuo sa Mosom Gligoricem i rekao mi je da sada placa od 150 do 155 din. Rekao je da je katastofa i mozda se ocekuje neki rast cena tek za mesec dana. Mada ja mislim da i on ne moze da garantuje sta ce biti za mesec dana.
 
Nazad
Vrh