Cena tovljenika na tržištu

Nije nista cudno.Davidovic uzima sve sto mesari nece,tu robu jedino on kupuje,mada je malo 120..

Moj drug dao Trlicu u nedelju po 145 ekstra svinje.
 
Ma problem je i ovo vreme.Kod nas Janosevic izdaje klanicu u zakup jedna od vecih i boljih klanica znate sigurno za nju ,kaze nema vise vajde nema narod para ode sve u pm.
 
Da li je Djurdjevic platio kes ili na odlozeno ?
I jos nesto sta kazete o ceni pasoša ( uverenje o vakcinaciji ) , komsija mi rece da su poskupeli i da je za 12 kom . platio 2500 din ,al ce da nas deru , po svoj prilici necu vise vakcinisati svinje ne isplatise svake godine dati im preko 1000 e :zli::zli:::jako_besan::::jako_besan:: ccc ??
 
AD Backa 150 dinara za 2 nedelje pare, treba za 10 dana moje da nosim. A mogu da prodaju samo oni koji imaju registrovanu farmu a od nakupaca nece ni da pogledaju svinjce.
 
@pocerina Nece druze, imali su problema i smenio je gazda kompletno rukovodstvo zbog toga i sada vise nema zezanja.


Realno pri ovom kursu evra to je nikakva cena, ali ko nije vezan za evro i nema neke obaveze u evrima tome nista ne znaci i tada je cena dosta dobra, mada uvek moze vise. A pri ovom kursu evro je pojeo moju kamatu za ratu za traktor jer je u dinarima. :D
 
Nazad
Vrh